Zomerdrives 2019

 

Dag Wanneer Organisatie Adres Begin Aanmelden / Extra info    
ma

20-mei t/m 2-sep

Niet: 10-jun, 22-jul, 29-jul

Bridge '86 Leimuiden

Partycentrum Keijzer,

Dorpsstraat 30,

2451 AR  Leimuiden

19.45

Vanaf 19.15 uur aan de zaal

Info Uitslag
ma

20-mei t/m 26-aug

Finale: 2-sep

Bridgeclub Voorhout

De Verdieping, Doctor Aletta Jacobslaan 1, 2215 LD Voorhout

19.45

>Via Bridgeclub Voorhout / Agenda

>Via bridgeclubvoorhout@gmail.com

>Els Mens, tel 06-11191193

>Aan de zaal tot 19:30 uur

Info Uitslag
ma

3-jun t/m 19-aug

Niet: 10-jun

Finale: 26-aug

N.B.V. de Dummie Hotel Royal, Voorstraat 76, 2201 HZ Noordwijk 19.45

>Via website N.B.V. de Dummie / Agenda

>Per email: dedummie@gmail.com

>Aan de zaal tot 19.30 uur

Info Uitslag
ma

3-jun t/m 12-aug

Niet: 10-jun

Finale: 19-aug

B.C. de Wasbeek Tuinzaal Marente, Hoofdstraat 82, 2171 AV Sassenheim 19.45

>Via B.C. de Wasbeek / Agenda

>Telefonisch, tel 06-48718367

>Aan de zaal tot 19.15

Info Uitslag
ma 1-jul t/m 26-aug B.C. Idéfix Bubbeljungle, Vlasbaan 7, Leiderdorp 19.45

Aan de zaal tot 19.40

Info Uitslag
di 4-jun t/m 27-aug B.C. Slempempers Het Dorpshuis, Ter Aar 20.00

Aan de zaal vanaf 19.30

Info Uitslag
di 4-jun t/m 20-aug
Finale: 27-aug
Boskoopse B.C. Zalencentrum "De Loods", achter de kerk, Zijde 11, 2271 EJ Boskoop 19.30

>E-mail bbc.boskoop@gmail.com

>Aan de zaal tot 19.15

Info Uitslag
di 4-jun t/m 6-aug
Finale: 13-aug
B.C. de Brug De Roskam, Turfmarkt 2, Katwijk aan de Rijn 20.00

>Voor 18.00 per e-mail  zomerdrive.debrug.katwijk@gmail.com

>Van 19.15 tot 19.45 uur aan de zaal

Info Uitslag
di 11-jun t/m 6-aug
Finale: 13-aug
Leiderdorpse B.C. Denksportcentrum L.B.C., Bernhardstraat 3, 2351 GG Leiderdorp 19.45

>Aan de zaal vanaf 19.00

>Marianne de Vrind, tel 06-20219156; e-mail: macdevrind@gmail.com

 

Info Uitslag
di

2-jul t/m 13-aug

Finale: 20-aug

B.C. Castellum Driehoorne, Uranusstraat 34, 2402 AG Alphen a/d Rijn 20.00 Aan de zaal 19.45 Info Uitslag
di 2-jul t/m 6-aug B.C. VOG De Statenhof serviceflat, Bachlaan 712, 2324 HG Leiden 19.45

>Hillie Visser, tel 071-5171106, tot 18.00

>Aan de zaal tot 19.30

Info Uitslag

wo

mi

5-jun t/m 28-aug Bridgeclub Teylinger Soos de Zevensprong, Rusthofflaan 27a, Sassenheim 14.00

>Via website Bridgeclub Teylinger Soos / Agenda

>Tel Ida Heijl 06-23394280

>Aan de zaal tot 13.40

Info Uitslag
wo 5-jun t/m 21-aug B.C. het Anker Multifunctioneel centrum “Het Anker”, Chopinlaan 2, 2394 GL 20.00 Aan de zaal vanaf 19.45 Info Uitslag
wo

5-jun t/m 31-jul
Niet: 17-jul

Finale: 7-aug

B.C. Lisse ’t Poelhuys, Vivaldistraat 4, 2162 AA Lisse 19.45

Inschrijven tot woensdag 13.00:

>Via website BC Lisse / Agenda

>Mail: tc.bclisse@gmail.com

>Tel: 06-18941739

Info Uitslag
wo 12-jun t/m 21-aug
Finale: di 27-aug
B.C. Alkemade Wagenaar, Zuideinde 3B, 2371 BP Roelofarendsveen 20.00 Aan de zaal tot 19.45 Info Uitslag
wo

26-jun t/m 24-jul

Finale: 14-aug

B.C. Crash

B.C. A.D.G.

B.C. de Sleutels

Denksportcentrum Leiden, Robijnstraat 4, 2332 KE Leiden

19.30

>E-mail yordi.schouten@ziggo.nl tot wo 18.30 uur o.v.v. namen, NBB-nummers + speelsterkte (A, B, beginner)

>Aan de zaal van 19.00 tot 19.20

Butler telling en clinic na afloop met topspelers

Info Uitslag

do

mi

6-jun t/m 22-aug

B.C. Het Juiste Bod

B.C. de Schelft

Ontmoetingscentrum Puykendam, Pilarenlaan 4-P1, Noordwijkerhout 13.30 >Sjaak Geerlings:  sjaak.geerlings@gmail.com of tel 06-22559225
>Aan de zaal tot 13.00
Info  
do

16-mei t/m 29-aug

Niet: 30-mei

B.C. de Vuurbaak Trefpunt, Schoolstraat 2, Noordwijk 19.45

>Aan de zaal

>Email: tot do 18.00: bcdevuurbaak@gmail.com

Info Uitslag
do

6-jun t/m 22-aug
Niet: 1-aug en 8-aug Finale: 29-aug

B.C. Sassem troef “De Oude Tol”, Hoofdstraat 147, 2171 BA Sassenheim 20.00

Inschrijven tot 16.00:

>Via B.C. Sassem Troef / Agenda

>Email: Zomerbridge@sassemtroef.nl

>Tel.nr. WL in de agenda op site van Sassem Troef

Info

Uitslag
do

13-jun t/m 8-aug
Finale: 15-aug

Leiderdorpse B.C. Denksportcentrum L.B.C., Bernhardstraat 3,  2351 GG Leiderdorp 19.45

>Aan de zaal vanaf 19.00

>Peter Dekker, tel 06-27149303 / 071-5211522; e-mail: peter@dekker.ws

Info Uitslag
do 4-jul t/m 22-aug B.C. Scylla clubgebouw Scylla, Voorschoterweg 6F, Leiden 20.00 >Aan de zaal tot 19.45
>Per e-mail tot 18.00 op donderdag via bridgeverenigingscylla@gmail.com
Info Uitslag
do 4-jul t/m 15-aug
Finale: 22-aug
B.C. Rookvrij Troef Servicecentrum Driehoorne, Sterrenlaan 112, 2402 BA Alphen aan den Rijn 20.00 Aan de zaal tot 19.40 Info Uitslag

zo

mi

2-jun t/m 25-aug Bridgeclub Teylinger Soos de Zevensprong, Rusthofflaan 27a, Sassenheim 14.00

>Via website Bridgeclub Teylinger Soos / Agenda

>Tel Ida Heijl 06-23394280

>Aan de zaal tot 13.40

Info Uitslag