Actieve bridgedocenten

Bridgedocenten      
Naam Expertise E-mail Telefoon
Kees van der Weijden Workshops/Lessen Kees@vanderweijden.info 010-2480224
Roefi Vilier Lessen, workshops, priveles roefi.vilier@gmail.com  
Joop van Wijk Beginnerscursussen dewijkies@upcmail.nl  
Gonnie Sterk Beginners/ Gevorderden gonnie.sterk@ziggo.nl 06-54277227
Tim Verbeek Minibridge/workshops,priveles w.chr.verbeek@gmail.com  
Linda Molle Priveles l_molle@hotmail.com 06-23933100
Jaap Timmer Gevorderden,clinics bridgeclubs sig.yeti@hotmail.com 06 - 51651660
Hanneke Mulder Beginners/ Gevorderden ha_mulder@upcmail.nl 010-4220050
Rinke Lookermans U vraagt, wij draaien r.j.lookermans@planet.nl 06-53751913.
Marcel Kloppert Beginners/ Gevorderden/Workshops kloppie62@hotmail.com 010-4201346
Caroline van der Esch Scholen, mini- en jeugdbridge carolinevanderesch@hotmail.com 010-4201346
Huib Konijnendijk Beginners/ Gevorderden huib@dataquib.nl 010-2440102

Bent u als bridgdocent actief binnen de regio Rotterdam, maar geen lid van een vereniging binnen ons district (een NBB-club met een verenigingsnummer beginnend met 5) dan verzoek ik u contact op te nemen met nbbrotterdam@gmail.com.