Spelverbeteringscursussen
Geplaatst op vrijdag 2 december 2016 - 13:36

 De subsidieregeling voor spelverbetering werd nauwelijks door de clubs gebruikt daarom heeft het districtsbestuur

besloten in overleg met een aantal bridgedocenten de spelverbeteringscursussen op een aantal plaatsen

in het district te organiseren. De onderwerpen zijn:

* doubletten

* uitkomen/signaleren/speelplan in de verdediging

* multi en de verdediging

* muiderberg en de verdediging

* speelplan SA en troef/afspeeltechnieken.

 

In het overzicht vindt u deze onderwerpen met cursusdatum, locatie en docent terug.

 

Inschrijven kan met vermelding van naam, NBB nummer, gewenste cursus met datum en docent en het niveau (welke lijn speel je).

Mail de aanmelding naar aj.ouwerkerk@quicknet.nl

 

Wacht niet te lang want vol = vol!!!

 

De kosten bedragen € 10 per sessie(onderwerp).

 

datum tijd onderwerp docent plaats
woensdag 23 november 2016 19:30 Doubletten Roelof de Vrij Overdie Alkmaar
donderdag 1 december 2016 13:30 uitkomen/signaleren/speelplan verdediging Roelof de Vrij Overdie Alkmaar
dinsdag 6 december 2016 13:30 uitkomen/signaleren/speelplan verdediging Frans Valkenberg Daalmeer Alkmaar
woensdag 7 december 2016 19:30 uitkomen/signaleren/speelplan verdediging Roelof de Vrij Overdie Alkmaar
donderdag 8 december 2016 13:30 uitkomen/signaleren/speelplan verdediging Frans Valkenberg Vuister Koog ad Zaan
dinsdag 13 december 2016 13:30 multi en verdediging Frans Valkenberg Daalmeer Alkmaar
donderdag 15 december 2016 13:30 multi en verdediging Frans Valkenberg Vuister Koog ad Zaan
donderdag 15 december 2016 13:30 Doubletten Roelof de Vrij Overdie Alkmaar
dinsdag 3 januari 2017 13:30 De muiderberg met de verdediging  Anne Marie Dijk Chez Dick Hoorn
vrijdag 6 januari 2017           13.30 Muiderberg en verdediging Titiana Husslage Zwanenmeer Adam Noord
zaterdag 7 januari 2017 20,15 Muiderberg en verdediging Titiana Husslage Zwanenmeer Adam Noord
dinsdag 10 januari 2017 13:30 speelplan SA en troef/afspeeltechnieken Frans Valkenberg Daalmeer Alkmaar
donderdag 12 januari 2017 13:30 speelplan SA en troef/afspeeltechnieken Frans Valkenberg Vuister Koog ad Zaan
vrijdag 13 januari 2017            13.30 Doubletten Titiana Husslage Zwanenmeer Adam Noord
zaterdag 14 januari 2017            20.15 Doubletten Titiana Husslage Zwanenmeer Adam Noord
maandag 16 januari 2017          13.30 uitkomen/signaleren/speelplan verdediging Titiana Husslage Zwanenmeer Adam Noord
dinsdag 17 januari 2017 13:30 De multi met de verdediging Anne Marie Dijk Chez Dick Hoorn
dinsdag 17 januari 2017 13:30 Muiderberg en verdediging Frans Valkenberg Daalmeer Alkmaar
dinsdag 17 januari 2017          20.15 uitkomen/signaleren/speelplan verdediging Titiana Husslage Zwanenmeer Adam Noord
donderdag 19 januari 2017 13:30 Muiderberg en verdediging Frans Valkenberg Vuister Koog ad Zaan
vrijdag 20 januari 2017 13:30 speelplan SA en troef/afspeeltechnieken Ben de Vries/Nico Glandorf  de Geist St Pancras
maandag 23 januari 2017          13.30 multi en verdediging Titiana Husslage Zwanenmeer Adam Noord
dinsdag 24 januari 2017 13:30 Doubletten Frans Valkenberg Daalmeer Alkmaar
dinsdag 24 januari 2017          20.15 multi en verdediging Titiana Husslage Zwanenmeer Adam Noord
donderdag 26 januari 2017 13:30 Doubletten Frans Valkenberg Vuister Koog ad Zaan
maandag 30 januari 2017          13.30 speelplan SA en troef/afspeeltechnieken Titiana Husslage Zwanenmeer Adam Noord
dinsdag 31 januari 2017 13:30 Speelplan SA en troef Anne Marie Dijk Chez Dick Hoorn
dinsdag 31 januari 2017 20,15 speelplan SA en troef/afspeeltechnieken Titiana Husslage Zwanenmeer Adam Noord
vrijdag 17 februari 2017 13:30 uitkomen/signaleren/speelplan verdediging Ben de Vries/Nico Glandorf  de Geist St Pancras
vrijdag 17 maart 2017 13:30 Doubletten Ben de Vries/Nico Glandorf  de Geist St Pancras
woensdag 25 maart 2017 09:30 Doubletten Frans Valkenberg Daalmeer Alkmaar