Districtsviertallen competitie 2018-2019

Download in PDF formaat

Viertallencompetitie District Zuid Oost Brabant Seizoen 2018-2019

Deelnemers viertallencompetitie 2018 Zuid Oost Brabant (captains onderstreept):

 

BC70 5

M. Kleiss, E. van Eijndhoven, J. Wengelaar, E. Wijnen

BC70 6

T. van Dam, J. Beljaars, C. van Roovert, B. de la Parra, M. Buskens, S. Roufs

Best 1

H. Janssen, E. van der Meij, J. van der Meij, S. de Haas,

Culbertson 1

M. Möller, J. Caers, J. Cremers, A. van Gerwen, D. Hamann, F. van Lieshout

Culbertson 2

G. van de Brink, C. Franssen, M van den Broek, E. van den Broek

Dommelbridge 1

M.J.C. Vermeulen, A. van Daal, A. Staals, R. Elich, M.A.T.C. Vermeulen

Sans Chagrin 2

C. van den Bosch, B. Copier, A. Damen, H. van Maurik, P. Vos, D. van Wijngaarden

Sans Fumer 2

L. van der Windt, T. van den Essen, M. Varenkamp, Y. van Vught

 

Let op: systeemkaarten (één per tegenstander) zijn verplicht.

 

Bruine Sticker Conventies en Hoogst Ongebruikelijke Systemen zijn niet toegestaan.

Uit de regeling BSC en HOM: als uw tegenstanders de multi 2 opening spelen, mag u uw verdediging tegen deze opening op een apart blaadje zetten en deze aan tafel raadplegen.

Locatie

Wedstrijden kunnen centraal gespeeld worden op maandagavonden in De Ambassadeur op het Lodewijk Napoleonplein te Eindhoven. De laatste wedstrijden worden door alle teams gespeeld op 25 maart in De Ambassadeur, ongeacht onderstaande.

Indien één van de teams, die tegen elkaar moeten spelen, dat wenst, kan de wedstrijd ook elders en op een andere dag, vooraf aan de geplande datum, gespeeld worden. Teams dienen aan een dergelijk verzoek mee te werken, speciaal ook als het verzoek komt van een team met de clubavond op een maandag. Zie verder het reglement in document “Organisatie Districtsviertallen Zuid Oost Brabant.pdf”

Promotie/Degradatie

De kampioen van de hoofdklasse promoveert naar de tweede divisie.

Er is dit jaar geen Eerste Klasse.

Afhankelijk van de eindstand in de Tweede Divisie groep 7 kunnen één of meerdere teams moeten degraderen.

Wedstrijdleiding

Jacques Beljaars of Arnoud Bootsma

Spellen, punten, competitie

We spelen de centrale wedstrijden met gedupliceerde spellen.

De uitslagen per wedstrijd in Imps zullen omgezet worden in Winstpunten met 2 cijfers achter de komma.

Adressen en telefoonnummers

De Ambassadeur: Lodewijk Napoleonplein 21,  Eindhoven, tel. 040 - 252 0673

DKL:   Jacques Beljaars, Beethovenlaan 20, Waalre, tel. 040 – 22 33 927

            email: jbeljaars.dkl@hotmail.nl

WL:     Arnoud Bootsma

            email: a.bootsma@fontys.nl

 

Speelavonden en wedstrijden

 

21 januari

28  januari

 

Hoofdklasse

Hoofdklasse

 

Best 1 - Dommelbridge 1

BC70 5 - BC70 6

Culbertson 1 - Culbertson 2

Sans Chagrin 2 - Sans Fumer 2

 

Culbertson 1 – BC70 5

Sans Fumer 2 – Culbertson 2

Dommelbridge 1 – Sans Chagrin 2

Best 1 - BC70 6

 

11 februari

18 februari

 

Hoofdklasse

Hoofdklasse

 

BC70 5 – Dommelbridge 1

BC70 6 – Sans Fumer 2

Culbertson 2 - Sans Chagrin 2

Best 1 - Culbertson 1

BC70 5 - Sans Fumer 2

BC70 6 – Culbertson 2

Sans Chagrin 2 - Best 1

Dommelbridge 1 – Culbertson 1

 

4 februari: vrij
 

25 februari

18 maart

 

Hoofdklasse

Hoofdklasse

 

Culbertson 2 - Best 1

Culbertson 1 - BC70 6

BC70 5 - Sans Chagrin 2

Dommelbridge 1 – Sans Fumer 2

 

Culbertson 2 - Dommelbridge 1

Best 1 – BC70 5

Sans Chagrin 2 - BC70 6

Sans Fumer 2 – Culbertson 1

4 en 11 maart: vrij

25 maart

 

 

Hoofdklasse

 

 

BC70 5 – Culbertson 2

Culbertson 1 – Sans Chagrin 2

BC70 6 – Dommelbridge 1

Sans Fumer 2 – Best 1

 

 

 

 

Alle wedstrijden beginnen om 20:00 uur!