Bridge docenten District

Voor een volledige lijst, inclusief de niet gediplomeerde docenten, verwijzen wij u naar de site van de NBB.

 

Naam

Adres

Postcode

Plaats

Telefoon

Email

Wim Beelaard

Keucheniushof 7

5631NG

EINDHOVEN

040-2812565

infobridge@onsneteindhoven.nl

Henk van den Berg

Strohuis 32

5721DP

ASTEN

0493-694561

h.berg848@upcmail.nl

Hans Berkers

Molenstraat 18A

5721 XM

ASTEN

0493-692965

j.berkers85@upcmail.nl

Noortje van den Broek

Vallestap 88

5672 BJ

NUENEN

040-2836001

noortjevdb@onsnet.nu

de Wit

Weth van den Eijndenstr. 169

5665 SK

GELDROP

040-2852801

wadewit@onsbrabantnet.nl

Else van Eijndhoven

Sint Lambertusstraat 15

5615 PG

EINDHOVEN

040-2448508

ejmvaneijndhoven@onsneteindhoven.nl

Frank de Haan

Kapelaan van Lieroplaan 9

5583 EV

WAALRE

040-2214503

fmstdehaan@wanadoo.nl

Ton Henken

Helmondselaan 49

5702 NM

HELMOND

0492-522044

resientonhenken@outlook.com

Jeanne Hermans

Heuvelakker 191

5625 VN

EINDHOVEN

040-2424475

jeannehe@upsmail.nl

Froukje Hol - van Herwijnen

Planetenlaan 54

5694 TR

BREUGEL

0499-490905

f.hol3@chello.nl

Luit Kelfkens

Populier 88

5682 GG

BEST

0499-390788

luitkelfkens@home.nl

Wim Kemps

Akerendam 24

5653 PB

EINDHOVEN

040-2550743

wim-gerriekemps@hetnet.nl

Niene Lardinois

Hertogstraat 19

5611 PA

EINDHOVEN

040-8421458

j.lardinois@chello.nl

Frank van Lieshout

Vespuccistraat 2

5665 GN

GELDROP

040-2858801

fahm.vanlieshout@summacollege.nl

Emmy van der Meij

Prins Hendriklaan 13

5684 GP

BEST

0499-373115

jvandermeij@onsbrabantnet.nl

Jan Olivier

Laan van Nuenhem 38

5673 PB

NUENEN

040-2831187

j.olivier@onsnet.nu

Diny van Overveld

Karel Mollenstraat Noord 20

5552 JA

VALKENSWAARD

040-2044550

dinyvanoverveld@gmail.com

Henk van Tilborg

Klabots 19

5683LJ

BEST

0499-373399

H.C.A.v.Tilborg@tue.nl

Els van Uden

Le Sage Ten Broeklaan 26

5615 CS

EINDHOVEN

040-2115806

elsvanuden@hetnet.nl

Willem Vink

Jeker 16

5751 TT

DEURNE

0493-311408

wjmvink@upcmail.nl

Gep Vonk

Haffmanslaan 11

5673 NH

NUENEN

040-2834054

g.vonk@onsnet.nu

Mirena Wengelaar

Meester Knoopsstraat 4

5561 AZ

RIETHOVEN

040 -2047897

mail@mirenawengelaar.nl