StepBridge district clubs

Via StepBridge zijn er voor district Zuid Oost Brabant 2 clubs beschikbaar.

Er is een A-club voor speelsterkte Eerste Klasse of hoger en een B-club die zich meer op de recreatieve spelers richt. Er is geen controle op speelsterkte. 

 

Aanmelden Stepbridge en spelen het gehele verhaal
Lid worden van districtsclub

mail jbeljaars.dkl@hotmail.nl

vermeld je NBB lidnummer

Spelen op Stepbridge

tafeloverzicht (voor nieuwkomers)

weetjes en tips

Inschrijven wedstrijd, naar de club op tijd doen: lees dit
Spelen via IPAD met beperkingen en andere bediening!

 

De speelmomenten en uitslagen:

Zuid Oost Brabant   A   klasse

 

Zuid Oost Brabant   B   klasse

Vrijdag 1-5, 20:00

WL: Jacques Beljaars

Uitslag

 

Woensdag 29-4, 13:30

WL: Jacques Beljaars

Uitslag

 

 

Maandag 4 mei, 20:30

WL: Martien Vermeulen

Uitslag

 

 

Woensdag 6 mei, 13:30

WL: Jan van Heumen

Afgelast

Vrijdag 8-5, 20:00

WL: Auke Veenema

Uitslag 

 

 

 

 

Maandag 11-5, 20:00

WL: Jacques Beljaars

Uitslag

 

 

Woensdag 13-5, 20:00

WL: Diny van Overveld

Uitslag

Vrijdag 15-5, 20:00

WL: Auke Veenema

Uitslag

 

 

   

Maandag 18-5, 20:00

WL: Jacques Beljaars

Uitslag

Woensdag 20-5, 20:00

WL: Diny van Overveld

Uitslag

   
   

Maandag 25-5, 20:00

WL: Martien Vermeulen en

       Diny van Overveld

Uitslag

Avond

Vrijdag 29-5

Aanvang 20:00

Inschrijven donderdag vanaf 14:00

Aanmelden tot 19:45

WL: Jan van Heumen

Uitslag

   
   

Avond

Maandag 1-6 > 24 spellen <

Aanvang 20:00

Inschrijven zondag vanaf 14:00

Aanmelden tot 19:45

WL: 

Uitslag

Avond

Vrijdag 5-6 Butlertelling

Aanvang 20:00

Inschrijven donderdag vanaf 14:00

Aanmelden tot 19:45

WL: 

Uitslag

   
     

 

*) Schrijf je in met partner, zie pagina 4 van PDF

Voor de duidelijkheid:

>> Inschrijven vanaf 30 uur tot een half uur van te voren door beide partners.

>> Stepbridge inloggen en voor de club kiezen: op tijd doen (tot 10 minuten voor aanvang spelen)

 

Aarzel niet uw opmerkingen, suggesties en verbeter voorstellen te mailen naar:

Wim Kemps: wim-gerriekemps@hetnet.nl 

 

Oude uitslagen:

A Klasse: 20-05   15-05   08-05   01-05  

B Klasse: 25-05   18-05   13-05   11-05   04-05   29-04