Wedstrijd schema

in PDF vorm

Deelnemers viertallencompetitie 2020 Zuid Oost Brabant (captains onderstreept):

 

BC70 5

B. Copier, A. Bootsma, R. O'Brien, P. Meijer

BC70 6

M. Kleiss, M.J.Schreurs , J. Wengelaar, E. Wijnen

BC 70 7

C. van Roovert, B. de la Parra, J. Beljaars, C. de Haas

Best 1

S. de Haas, H. Janssen, E. van der Meij, J. van der Meij

Culbertson 2

M. Möller, J. Caers, J. Cremers, A. van Gerwen, D. Hamann, F. van Lieshout

Dommelbridge 1

M.J.C. Vermeulen, A. van Daal, A. Staals, R. Elich, E.M.B. Vermeulen, M.A.T.C. Vermeulen

Sans Chagrin 1

J. Schalk, C. van den Bosch, A. Damen, H. Opsteegh, M. van Dijk

 

 

BC70 8

H. van Geffen, M. Buskens, S. Roufs, T. van Deurzen, F. Tulner

Tongelbridge 1

D. van de Noort, L. van Hoof, P. Schaareman, L. Tecklenburg, H. Winters, W. Pennings

 

Let op: systeemkaarten (één per tegenstander) zijn verplicht.

 

Bruine Sticker Conventies en Hoogst Ongebruikelijke Systemen zijn niet toegestaan.

Uit de regeling BSC en HOM: als uw tegenstanders de multi 2 opening spelen, mag u uw verdediging tegen deze opening op een apart blaadje zetten en deze aan tafel raadplegen.

Locatie

Wedstrijden kunnen centraal gespeeld worden op maandagavonden in De Ambassadeur op het Lodewijk Napoleonplein te Eindhoven. De laatste wedstrijden worden door alle teams gespeeld op 23 maart in De Ambassadeur, ongeacht onderstaande.

Indien één van de teams, die tegen elkaar moeten spelen, dat wenst, kan de wedstrijd ook elders en op een andere dag, vooraf aan de geplande datum, gespeeld worden. Teams dienen aan een dergelijk verzoek mee te werken, speciaal ook als het verzoek komt van een team met de clubavond op een maandag. Zie verder het reglement in document “Organisatie Districtsviertallen Zuid Oost Brabant.pdf”

Promotie/Degradatie

De kampioen van de hoofdklasse promoveert naar de tweede divisie.

De kampioen uit de Eerste Klasse promoveert naar de hoofdklasse.

Afhankelijk van de eindstand in de Tweede Divisie groep 7 kunnen één of meerdere teams moeten degraderen uit de hoofdklasse.

Wedstrijdleiding

Yvonne van Vugt, Gerard Langen, Jacques Beljaars

Spellen, punten, competitie

We spelen de centrale wedstrijden met gedupliceerde spellen.

De uitslagen per wedstrijd in Imps zullen omgezet worden in Winstpunten met 2 cijfers achter de komma.

Adressen en telefoonnummers

De Ambassadeur: Lodewijk Napoleonplein 21,  Eindhoven, tel. 040 - 252 0673

DKL:   Jacques Beljaars, Beethovenlaan 20, Waalre, tel. 040 – 22 33 927

            email: jbeljaars.dkl@hotmail.nl

 

Speelavonden en wedstrijden

 

27 januari

3  februari

 

Hoofdklasse

Hoofdklasse

 

BC70 7 – Best 1

BC70 6 - BC70 5

Dommelbridge 1 - Culbertson 2

Sans Chagrin 1 - vrij

 

BC70 7  – BC70 6

Dommelbridge 1 – BC70 5

Best 1 - Sans Chagrin 1

Culbertson 2 - vrij

 

 

Eerste Klasse

Eerste Klasse

 

BC70 8 – Tongelbridge 1

 

 

 

10 februari

17 februari

 

Hoofdklasse

Hoofdklasse

 

BC70 7 - BC70 5

Sans Chagrin 1 - BC70 6

Culbertson 2 - Best 1

Dommelbridge 1 - vrij

BC70 6 – Culbertson 2

Sans Chagrin 1 – BC70 7

Best 1 - Dommelbridge 1

BC70 5 – vrij

 

 

Eerste Klasse

Eerste Klasse

 

 

Tongelbridge 1 - BC70 8

 

 

9 maart

16 maart

 

Hoofdklasse

Hoofdklasse

 

Culbertson 2 – BC70 7

Dommelbridge 1 - BC70 6

BC70 5 - Sans Chagrin 1

Best1 - vrij

 

BC70 7 - Dommelbridge 1

BC70 5 - Best 1

Culbertson 2 - Sans Chagrin 1

BC70 6 - vrij

24 februari en 2 maart: vrij

Eerste Klasse

Eerste Klasse

 

 

 

 

23 maart

 

 

Hoofdklasse

 

 

BC70 5 – Culbertson 2

Dommelbridge 1 – Sans Chagrin 1

BC70 6 – Best 1

BC70 7 - vrij

 

 

 

Eerste Klasse

 

 

Tongelbridge 1 - BC70 8

 

 

 

 

Alle wedstrijden beginnen om 20:00 uur!