VT 2019-2020 3e klasse afd. 5

Aanvang van alle (decentrale) wedstrijden is 19.45 uur, tenzij anders overeengekomen.

Ga naar speelweek 1 of 2 of 3 of 4 of 5 of 6 of 7

Ga naar de deelnemende clubs en teams

 

Promotie

Nummer 1 promoveren

Degradatie

Niet van toepassing

Opmerking

 

Speelweek

maandag 18-10

vrijdag 1-11

Speeldatum

1

Leidschenhage 17

Leidschenhage 18

woensdag 30 oktober

Leidschenhage 19

Leidschenhage 20

vrijdag 1-11

City B.C. 4

Vronesteijn 2

woensdag 30-10

VIVA - RPC 6

Kom..Kom..Maer 2

woensdag 30-10

Speelweek

maandag 11-11

vrijdag 15-11

Speeldatum

2

Leidschenhage 19

Leidschenhage 17

vrijdag 15-11

Vronesteijn 2

Leidschenhage 18

dinsdag 12-11

Leidschenhage 20

VIVA - RPC 6

donderdag 14-11

City B.C. 4

Kom..Kom..Maer 2

woensdag 13-11

Speelweek

maandag 23-11

vrijdag 29-11

Speeldatum

3

Leidschenhage 17

Leidschenhage 20

woensdag 27-11

Leidschenhage 18 Leidschenhage 19 vrijdag 6-12

Kom..Kom..Maer 2

Vronesteijn 2

donderdag 28-11

City B.C. 4 VIVA - RPC 6 woensdag 27-11

Speelweek

maandag 9-12

vrijdag 13-12

Speeldatum

4

Vronesteijn 2

Leidschenhage 17

dinsdag 10-12

Leidschenhage 18

City B.C. 4

vrijdag 3-1

VIVA - RPC 6

Leidschenhage 19

dinsdag 10-12

Leidschenhage 20

Kom..Kom..Maer 2

donderdag 12-12

Speelweek

maandag 13-1

vrijdag 17-1

Speeldatum

5

Leidschenhage 17

City B.C. 4

woensdag 15-1

Leidschenhage 18

Leidschenhage 20

vrijdag 17-1

Kom..Kom..Maer 2

Leidschenhage 19

donderdag 16-1

VIVA - RPC 6

Vronesteijn 2

dinsdag 14-1

Speelweek

zaterdag 1-2

10.30 centraal

Locatie: 

6

Leidschenhage 17

VIVA - RPC 6

Bridgehome

Leidschenhage 18

Kom..Kom..Maer 2

BC Leidschenhage

Vronesteijn 2

Leidschenhage 19

Dobbelaan 1

City B.C. 4

Leidschenhage 20

2262 EA Leidschendam

Speelweek

zaterdag 1-2

14.15 centraal

Locatie: 

7

Kom..Kom..Maer 2

Leidschenhage 17

Bridgehome

VIVA - RPC 6

Leidschenhage 18

BC Leidschenhage

Leidschenhage 19

City B.C. 4

Dobbelaan 1

Leidschenhage 20

Vronesteijn 2

2262 EA Leidschendam