VT 2019-2020 clubs en teams

 

De competitie informatie bestaat uit een aantal pagina's. Op deze pagina staat de informatie over clubs, de speellocaties en de samenstellling van de teams. Op de overige pagina's vindt je de indeling in klassen en de verschillende speelprogramma's. Alle links staan ook in het linker menu.

 

De DKL (Districts Kompetitie Leider) is Eric van Dijk (06-19939694 of paseric@casema.nl). Uitslagen moeten zo snel mogelijk naar hem worden gemaild of via whatsapp aan hem worden bekend gemaakt.

 

De volgende clubs spelen dit seizoen met één of meer viertallen in de districtscompetitie:

Bridgesociëteit Blue Club - Buitenhof - City BC - HOC/Studiecentrum - Kom...Kom Maer - Leidschenhage - NBCBridgesociëteit Noordeinde - Pantalon - VIVA-RPC - Vronesteyn - Willemsbuuren

 

Klik op de naam van de club om naar de belangrijkste informatie en de samenstelling van de teams te gaan.

 

Bridgesociëteit Blue Club
Contactpersoon Peter Eversteijn (070-3931202 en eefenfief@ziggo.nl)
Speelavond Woensdag
Speellocatie Bridgesociëteit Blue Club, Javastraat 44A, 2585 AP Den Haag, 070-3632440
Teams
1 Captain

Noud Marquinie (010-4719088 en nmarquin@freeler.nl)

Overige spelers

Erik Brandenburg, Krista Fernnhout, Ernst Hoogenboom, Ellen van Leest, Michel van Dongen

Klasse 1e klasse afdeling 2

Home

Buitenhof
Contactpersoon Bastianne Mulder (06-36563074 of mulderwb@kpnmail.nl)
Speelavond Per team
Speellocatie Lunchroom Donker en Blond, Javastraat 142, 2585 AX Den Haag, 070-2124000
Teams
3 Captain Dennis Wareman (06-54964465 en dennis@ataxus.nl)
Overige spelers

Michel Kavadias, Leonie Sciarone, Richard Paalman

Speelavond Donderdag
Klasse Hoofdklasse afdeling 1
4 Captain Patrick Bor (06-28462651 en pfgbor@xs4all.nl
Overige spelers

Gerlach Beinum, Paul van Leeuwen, Eva Poppe

Speelavond Vrijdag
Klasse 1e klasse afdeling 3

Home

City BC
Contactpersoon Kees de Graaf (070-3234333 en cornelisdegraaf@ziggo.nl)
Speelavond Woensdag
Speellocatie

Haagsche Dynamiek DUNO, Mgr. Nolenslaan 9, 2555 XX 'S-GRAVENHAGE, 070-3685363

Teams
1 Captain Ming Bong (070-3233409 en smbong001@gmail.com)
Overige spelers Louis Huf, Bill Swaager, Hans Gütlich
Klasse Hoofdklasse afdeling 1
2 Captain Wil van Rooyen (070-3248803 en wvanrooyen09@gmail.com)
Overige spelers Kees de Graaf, Leo Ploeger, Erik Schwarz, Luc Odufré, Randy Geway
Klasse 1e klasse afdeling 3
3 Captain Gert Walch (06-13653827 en gwwalch@kpnmail.nl)
Overige spelers Benson Walch, Anita Pfeiffer, Richard Schmit
Klasse 2e klasse afdeling 4
4 Captain Puck Koster (070-3631535 en puck55@hotmail.com)
Overige spelers Natacha Lennards, Charles ten Hengel, Barbara Steenks
Klasse 3e klasse afdeling 5

Home

HOC / Studiecentrum
Contactpersoon Simon Kuipers (015-2616815 en simon@hocstudiecentrum.nl)
Speelavond vrijdag
Speellocatie Lunchroom Donker en Blond, Javastraat 142, 2585 AX Den Haag, 070-2124000
Teams
1 Captain

Gerrit Ros

Overige spelers Simon Kuipers, Annemieke Poort, Jack van Voorn
Speelavond Vrijdag
Klasse Hoofdklasse afdeling 1
2 Captain Piet Hein Ludwig (071-5661601 of pietheinludwig@xs4all.nl)
Overige spelers

Rubin Einhorn, Harri van Nieuwenhoven, Cisca Poppe

Speelavond Donderdag
Klasse Hoofdklasse afdeling 1
3 Captain

Jan Jaap van Ieperen (070-3500394 of jjvi1956@gmail.com)

Overige spelers

Pauline Tielenius

Speelavond Maandag (?), Spelen bij Houtrust, kantine Scheveningen, Laan van Poot 16 (ingang tussen de sporthal en de tennisbanen)
Klasse 1e klasse afdeling 2

Home

Kom..Kom..Maer
Contactpersoon Ekko Smith (070-3874705 en ekkosmith@live.nl)
Speelavond Donderdag
Speellocatie Wijkcentr. De Groene Loper, Van Royenstraat 2, 2273 VD Voorburg, 070 387 0121
Teams
1 Captain Bert van 't Walderveen (070-3209460 en walderve@xs4all.nl)
Overige spelers Marleen Kersbergen, Marga van de Molen, Ekko Smith, Paul Hilte, Josien van Oosterom
Klasse 1e klasse afdeling 2
2 Captain Corry Hulsker (070-3860265 en corryhulsker@versatel.nl)
Overige spelers Hanny Brusse, Joke Hooijmans, Els Osse
Klasse 3e klasse afdeling 5

Home

Leidschenhage
Contactpersoon Jacques Brandt (070-3220297 en jgabrandt@kpnplanet.nl)
Speelavond Per team 
Speellocatie Bridgehome Leidschenhage, Dobbelaan 1, 2262 EA Leidschendam, 070-3273437
Teams
4 Captain Olaf van Egmond (070-3010196 of jeemrozenburg)
Overige spelers Wolf Tostmann, Ronald Kuip, Madelon Spek, Peter Smith
Speelavond Vrijdag 
Klasse Hoofdklasse afdeling 1
5 Captain Rens Hamers (070-3272902 en rens@atelierhamers.nl)
Overige spelers Daniël van de Haar, Mariemme van de Haar, Koen Poppe
Speelavond Dinsdag
Klasse Hoofdklasse afdeling 1
6 Captain Frits den Haring (070-3946973 en awf.denharing@kpnmail.nl)
Overige spelers Edie van Os, Joop Weisbeek, Yvonne Weisbeek
Speelavond Vrijdag
Klasse Hoofdklasse afdeling 1
7 Captain Christine Winckel (0630598124 of raskatten@hetnet.nl)
Overige spelers Benito de Jong, Willem Wickel, Toos van Leeuwen, Jan Stevens, Frank Bloemen
Speelavond Dinsdag
Klasse Hoofdklasse afdeling 1
8 Captain Gerard van Ewijk (0624255301 of gjjvanewijk@ziggo.nl)
Overige spelers Charles Boeree, Jos de Wit, Michel Westerbeek, Abraham Serbetsoglou
Speelavond Dinsdag
Klasse 1e klasse afdeling 3
9 Captain Hans Bouman (070-5141118 of vanben@ziggo.nl)
Overige spelers Martin Huisintveld, Anton van Uitert, Ellie Barendregt, Paul van den Bos, Jeroen Ephraim
Speelavond Dinsdag
Klasse 1e klasse afdeling 2
10 Captain Cisca Michon (06-51374682 en michoncisca@yahoo.com)
Overige spelers Marlou Meuleman, Jet de Smeth, Janna van Tienhoven
Speelavond Dinsdag
Klasse 1e klasse afdeling 3
11 Captain Marcel Denie (070-3272668 of marcel.denie@ziggo.nl)
Overige spelers Lucie Nan, Mei Yu Tan, Frits Saraber
Speelavond Vrijdag
Klasse 1e klasse afdeling 3
12 Captain Jos Verhoeven (070-3659930 en josfcverhoeven@ziggo.nl)
Overige spelers Andre Kuipers, Bernard Chapot, Mark Mc Lean, Rob van Eijkeren, Ronald Vink
Speelavond Woensdag
Klasse 1e klasse afdeling 2
13 Captain Nora Iding (079-3310816 of noraiding@gmail.com)
Overige spelers Ed Zimmerman, Jan Paul Tavenier, Frank de Vos
Speelavond Donderdag
Klasse

2e klasse afdeling 4

14 Captain

Jacques Brandt (070-3220297 en jgabrandt@kpnplanet.nl)

Overige spelers

Marianne Brandt, Paulien Glass, Ton Glass

Speelavond Dinsdag
Klasse 2e klasse afdeling 4
15 Captain Thea van den Berg (070-3675730 en theodora05@live.nl)
Overige spelers

José Cost, Helene Hammerstein, Eva Jansen

Speelavond Dinsdag
Klasse 2e klasse afdeling 4
16 Captain Diane van der Zande (070-3204331 of dvdzande@casema.nl)
Overige spelers Aart Braun, Hans van Overbeeke, Birte Wolff
Speelavond Vrijdag
Klasse 2e klasse afdeling 4
17 Captain Hans Stubbé (06-54796123 of jpmstubbe@gmail.com)
Overige spelers Peter Croes, Teetse Holtrop, Willem Middelburg, Pieter Oorlog, 
Speelavond

Woensdag

Klasse 3e klasse afdeling 5
18 Captain Christine Winckel (niet spelend) (06-30598124 en raskatten@hetnet.nl)
Overige spelers Nicole van Dijk, Kayleigh van Egmond, Tony van Egmond, Casper de Gooijer, Guus de Wit
Speelavond Vrijdag
Klasse 3e klasse afdeling 5
19 Captain Aad van Kuijk (06-48220922 of aadvankuijk@gmail.com)
Overige spelers Jiang Ming Zhu, Christiaan v.d. Harst, Rinus Dickhoff 
Speelavond Maandag
Speelavond 3e klasse afdeling 5
20 Captain Hans Dirk Bakker (06-15891071 of hans-dirk.bakker@kpnmail.nl)
Overige spelers Nellie Martens, Jacques Kuipers, Dinand Maas, Anneke Boonekamp, Ron Jansen
Speelavond Donderdag
Speelavond 3e klasse afdeling 5

Home

NBC
Contactpersoon Mieke Visser (06-37349160 en wilenmieke@ziggo.nl)
Speelavond Dinsdag
Speellocatie

Haagsche Dynamiek DUNO, Mgr. Nolenslaan 9, 2555 XX Den Haag, 06-20945288

Teams
1 Captain Ida de Vreede (06-20945288 en idadevreede@hotmail.com)
Overige spelers

Fred Ladrak, Ineke van Noort, Kenneth Smit, Renate Smit, Nicoline van der Gaag

Klasse 1e klasse afdeling 3

Home

Bridgesociëteit Noordeinde
Contactpersoon Marianne Sampiemon (070-3459581 en marianne.sampiemon@xs4all.nl)
Speelavond Vrijdag
Speellocatie

Bridge sociëteit Noordeinde, Noordeinde 10b, 2514 GH Den Haag, 070 365 5792

Er is een parkeerregeling met de parkeergarage in de Heulstraat.

Een uitrijkaart is voor € 7,00 verkrijgbaar bij de bar van de bridgesociëteit.

Teams
1 Captain

Willem Ritter (070-3210857 of blap2005@gmail.com)

Overige spelers

Chris Huiskens, Miep Damen, Hans Osse, Mariette Mekers

Klasse 1e klasse afdeling 2
2 Captain Marianne Sampiemon (070-3459581 en marianne.sampiemon@xs4all.nl)
Overige spelers

Frans Bitter, Dheeradj Lachchi, René van Zweden

Klasse 2e klasse afdeling 4

Home

Pantalon
Contactpersoon Cor Lamain (06-34997702 en clamain@xs4all.nl)
Speelavond vrijdag
Speellocatie Bridgehome Leidschenhage, Dobbelaan 1, 2262 EA Leidschendam, 070-3273437
Teams
1 Captain Cor Lamain (06-34997702 en clamain@xs4all.nl)
Overige spelers

Peer Relou, Rob Berger, Gerard Martijnse, Jan van Namen, Toine Prangers, Liet Relou, Myriam van de Vliervoet, Peter van Hemmen, Guus Mooibroek

Klasse Hoofdklasse afdeling 1

Home

VIVA - RPC
Contactpersoon Fred Schopman (015-3614872 of 06-81149401 en fred.schopman@kpnmail.nl)
Speelavond Per team
Speellocatie

Per team

Teams
1 Captain Thomas Albertz (06-51239432 of thomas.o.albertz@gmail.com)
Overige spelers Wim Moningka, Nikki Pfeiffer, Guy Tjhie, Leon Vis 
Speelavond Dinsdag bij Bridge sociëteit Noordeinde, Noordeinde 10b, 2514 GH Den Haag, 070 365 5792

Er is een parkeerregeling met de parkeergarage in de Heulstraat. Een uitrijkaart is voor € 7,00 verkrijgbaar bij de bar van de bridgesociëteit.

Klasse Hoofdklasse afdeling 1
2 Captain Michiel Beukers (06-54220416 en michielbeukers@live.nl)
Overige spelers Ton Grootens, Joke Poulissse, Arend Jan Schoenmaker
Speelavond

Vrijdag bij Lunchroom Donker en Blond, Javastraat 142, 2585 AX Den Haag, 070-2124000 

Klasse 1e klasse afdeling 2
3 Captain Balten van der Veer (06-27207933 en bjvdveer@ziggo.nl)
Overige spelers

Titus Al, Elizabeth Al, Dicky Romijn, Nel Guijs, Fred Schopman

Speelavond

Donderdag bij Lunchroom Donker en Blond, Javastraat 142, 2585 AX Den Haag, 070-2124000 

Klasse 1e klasse afdeling 2
4 Captain Kees Remmelswaal (06-53330935 en kremmelswaal@gmail.com
Overige spelers StephBreukel, Ronald van Dongen, Ada van Mourik, Janny Pijnenburg
Speelavond

Dinsdag bij Wijndaelercentrum Catharina v Renessestr 8, 2551 GM 's-Gravenhage, 070-4470210

Klasse 1e klasse afdeling 3
5 Captain Jan Janssen (070-3998959 en janjanssen@casema.nl)
Overige spelers Rob Bronsgeest, Jenny Mioch, Lucie Nijmeijer, Joan van der Star
Speelavond

Dinsdag bij Wijndaelercentrum Catharina v Renessestr 8, 2551 GM 's-Gravenhage, 070-4470210

Klasse 2e klasse afdeling 4
6 Captain Roel Bekhof (06-40646776 en rbekhof@gmail.com)
Overige spelers

Ida Lind, Ellen van der Waal, Marjon van Es, Trudy de Gorter, Gerard Veldink

Speelavond

Dinsdag bij Wijndaelercentrum Catharina v Renessestr 8, 2551 GM 's-Gravenhage, 070-4470210

Klasse 3e klasse afdeling 5

Home

Vronesteijn
Contactpersoon Peter van den Homberg (070-3864013 en petervandenhomberg@gmail.com)
Speelavond Dinsdag
Speellocatie Gymnasium Novum, Aart van der Leeuwkade 1, 2274 KX Voorburg, 070-3004110
Teams
1 Captain

Paul Postma (06-39723814 en paul@postma.me)

Overige spelers Marten Eisma, Paul Hilte, Josien van Oosterom, Willem Röell, Tineke Scheepmaker)
Klasse 2e klasse afdeling 4
2 Captain Peter van de Homberg (070-3864013 en petervandenhomberg@gmail.com)
Overige spelers Jan van Buren, Sonja van Gageldonk, Riet Lourijsen, Jan van den Berg, Wouter Pont
Klasse 3e klasse afdeling 5

Home

Willemsbuuren
Contactpersoon Hans de Vreede (06-47845913 en hansdevreede@ziggo.nl)
Speelavond Vrijdag
Speellocatie Noordeinde 10b, 2514 GH Den Haag. 070 365 5792. Er is een parkeerregeling met de parkeergarage in de Heulstraat. Een uitrijkaart is voor € 7,00 verkrijgbaar bij de bar van de bridgesociëteit.
Teams
1 Captain

Hans de Vreede (06-47845913 en hansdevreede@ziggo.nl)

Overige spelers Maarten Cruyff, Peter Jansen, Joke Vreeswijk
Klasse Hoofdklasse afdeling 1
2 Captain Gerard IJsbrands (070-3645858 en info@weimar.nl)
Overige spelers Rob Langhout, Aad van Nispen tot Sevenaer, Fred van Emmerik
Klasse Hoofdklasse afdeling 1
3 Captain Ton de Wit (06-15094833 en ton.dewit@hotmail.com)
Overige spelers Jerry Jansen, Paul Kleijn, Frans Ubert
Klasse 1e klasse afdeling 3

Home