Bridgelessen

Zowel voor clubs die lessen willen organiseren als voor de (beginnende) bridgers onderstaand informatie van de actieve bridgedocenten in ons district. Aarzel niet en neem contact op als je interesse hebt in lessen van een van deze docenten.

 

Klik hier om in kalendervorm de lijst met bij het district geplande cursussen te vinden. Voor elke cursus zijn niet de individuele data ingevuld, maar de begin en einddatum. Meer details zijn altijd te vinden op de website van de betreffende docent.

 

Bridgedocenten Den Haag e.o.

= link naar website van de docent

Geeft les aan: B = beginners, G = gevorderden, VG = vergevorderden

TH = themalessen

 

  1. Heleen Barendregt, heleen@barendregt.name, 0152155612, (  G TH)
  2. Andrea Dickhoff, andreadickhoff@kpnmail.nl, 0624849276 (B G TH)
  3. Caroline van der Esch, carolinevanderesch@hotmail.com, 0104201346 (B G)
  4. Peter Eversteijn, eefenfief@ziggo.nl, 0621862977 ( B G TH)
  5. Femke Frietema, Femke.Frietema@ziggo.nl, 0618032644 ( B G TH)
  6. Bridgeschool Haaglanden, bridgeschoolhaaglanden@gmail.com, zie website voor telefoonnummers individuele docenten ( B G TH)
  7. Mariemme van der Haar, mvdhaar@ziggo.nl, 0703632440 ( B G VG TH)
  8. Hélène Hammerstein, lenart@ziggo.nl, 0630602032 (B G VG TH)
  9. Jan van Holstein, jan_holstein@hotmail.com, 0622802217 ( B G VG TH)
  10. Jos van Kan, vankan@kabelfoon.nl, 0611263700 (  B G)
  11. Rien van Overveld, docent.bcv@gmail.com, 0715616371 ( B)
  12. Annemieke Poort, donkereenblond@ziggo.nl, 0634858575 (  B G TH)
  13. Koen Poppe, k.poppe@gmail.com, 0652474647 (  B G TH)
  14. Paul Postma, paul@postma.me, 0639723814 (B G)
  15. Peer Relou, peerrelou@ziggo.nl, 0611475607 (B G TH)
  16. Bill Swaager, bill@bswaager.nl, 0681841320 (  B G VG TH)
  17. Titus Tavecchio, tavecchio@casema.nl, 0619921090 (B)

 

Via de website van de NBB is de complete lijst met docenten te vinden (ga naar website NBB). Als je zoekt binnen 10 km van Den Haag, klik dan hier.