Jaarprogramma 2018 - 2019

     
 
       
       
       
JAARPROGRAMMA  2018/2019  
       
sep-18      
zo 30 Einde zomer drive   Café Verhoeven, Zevenbergen
       
okt-18      
vr 5 senioren parencompetite 1 Café en Partycentrum De Troubadour, Hoeven
wo 10 parencompetitie 1 Gemeenschapshuis de Blaker
za 13 herstvakantie t/m 21    
vr 19 senioren parencompetite 2 Café en Partycentrum De Troubadour, Hoeven
wo 24 parencompetitie 2 Gemeenschapshuis de Blaker
       
nov-18      
vr 2 senioren parencompetite 3 Café en Partycentrum De Troubadour, Hoeven
wo 7 parencompetitie 3 Gemeenschapshuis de Blaker
vr 16 senioren parencompetite 4 Café en Partycentrum De Troubadour, Hoeven
wo 21 parencompetitie 4 Gemeenschapshuis de Blaker
zo 25 finale senioren viertallen   De Hommel, Utrecht
wo 28 parencompetitie 5 Gemeenschapshuis de Blaker
vr 30 senioren parencompetite 5 Café en Partycentrum De Troubadour, Hoeven
       
dec-18      
wo 12 Viertallencompetitie 1 Gemeenschapshuis de Blaker
       
jan-19      
zo 6 Nieuwjaarsdrive   Fidei et Arti, Oudenbosch
wo 9 Viertallencompetitie 2 Gemeenschapshuis de Blaker
vr 11 Damesparencompetitie 1 De Dorpsherberg, Teteringen
wo 16 Senioren viertallencompetitie 1 Het Witte Schaap, Breda
wo 23 Viertallencompetitie 3 Gemeenschapshuis de Blaker
vr  25 Damesparencompetitie 2 De Dorpsherberg, Teteringen
wo 30 Senioren viertallen 2 Het Witte Schaap, Breda
       
feb-19      
wo 6 Viertallencompetitie 4 Gemeenschapshuis de Blaker
vr 8 Damesparencompetitie 3 De Dorpsherberg, Teteringen
wo 13 Senioren viertallencompetitie 3 Het Witte Schaap, Breda
za 16 ½ finale Jan Lenaerstoernooi 1 't Hert, Prinsenbeek
wo 20 Senioren viertallencompetitie 4 Het Witte Schaap, Breda
vr 22 Damesparencompetitie 4 De Dorpsherberg, Teteringen
za 23 ½ finale Jan Lenaerstoernooi 2 Bij Verhoeven, Zevenbergen
wo 27 Viertallencompetitie 5 Gemeenschapshuis de Blaker
       
mrt-19      
za 4 voorjaarsvakantie t/m 10    
ma 11 Ruitenboerweek t/m 15 mrt   Alle clubs
wo 13 Viertallencompetitie 6 Gemeenschapshuis de Blaker
vr 15 Damesparencompetitie 5 De Dorpsherberg, Teteringen
za 23 DKL vergadering   De Hommel, Utrecht
za 23 Toekomstdrive   De Hommel, Utrecht
zo 24 Finale Jan Lenaers toernooi   Café Verhoeven, Zevenbergen
wo 27 Viertallencompetitie 7 Gemeenschapshuis de Blaker
za 30 ALV district   Café Verhoeven, Zevenbergen
       
apr-19      
wo 3 Viertallencompetitie 8 Gemeenschapshuis de Blaker
zo 14 Halve finale Ruitenboer    De Raayberg, B.o.Z.
zo 21 1e paasdag    
       
mei-19      
za 11 NK senioren paren   De Hommel, Utrecht
za 11 Spelkennistest   De Hommel, Utrecht
za 18 CLB Examen   De Hommel, Utrecht
zo 19 Finale Ruitenboer   De Hommel, Utrecht
zo 26 Promotiewedstrijd HK paren   De Hommel, Utrecht
do 30 Hemelvaart    
       
       
jun-19      
zo 9 Pinksteren