Jaarprogramma 2020 - 2021

       

 

       
       
       
JAARPROGRAMMA  2020/2021  
       
sep-20      
zo 27 Einde zomer drive   Café Verhoeven, Zevenbergen
wo 30 parencompetitie 1 Gemeenschapshuis de Blaker
       
okt-20      
vr 9 senioren parencompetite 1 Café Verhoeven, Zevenbergen
za 10 Kaderdag NBBR   Café Verhoeven, Zevenbergen
wo 14 parencompetitie 2 Gemeenschapshuis de Blaker
za 17 herstvakantie t/m 25    
wo 28 parencompetitie 3 Gemeenschapshuis de Blaker
vr 30 senioren parencompetite 2 Café Verhoeven, Zevenbergen
       
nov-20      
vr 6 senioren parencompetite 3 Café Verhoeven, Zevenbergen
wo 11 parencompetitie 4 Gemeenschapshuis de Blaker
vr 20 senioren parencompetite 4 Café Verhoeven, Zevenbergen
wo 25 parencompetitie 5 Gemeenschapshuis de Blaker
zo 29 NK senioren viertallen   De Hommel, Utrecht
       
dec-20      
vr 4 senioren parencompetite 5 Café Verhoeven, Zevenbergen
wo 16 Viertallencompetitie 1 Gemeenschapshuis de Blaker
       
jan-21      
zo 3 Nieuwjaarsdrive   Fidei et Arti, Oudenbosch
wo 6 Viertallencompetitie 2 Gemeenschapshuis de Blaker
wo 13 Senioren viertallencompetitie 1 Jeugdland, Ulvenhout
vr  15 Damesparencompetitie 1 De Dorpsherberg, Teteringen
wo 20 Viertallencompetitie 3 Gemeenschapshuis de Blaker
vr 22 Damesparencompetitie 2 De Dorpsherberg, Teteringen
wo 27 Senioren viertallencompetitie 2 Jeugdland, Ulvenhout
       
feb-21      
wo 3 Viertallencompetitie 4 Gemeenschapshuis de Blaker
vr 5 Damesparencompetitie 3 De Dorpsherberg, Teteringen
za 6 1/2 finale Jan Lenaerstoernooi 1 Nader te bepalen, Prinsenbeek
wo 10 Senioren viertallencompetitie 3 Jeugdland, Ulvenhout
za 13 voorjaarsvakantie t/m 20    
wo 24 Viertallencompetitie 5 Gemeenschapshuis de Blaker
vr 26 Damesparencompetitie 4 De Dorpsherberg, Teteringen
za 27 1/2 finale Jan Lenaerstoernooi 2 Bij Verhoeven, Zevenbergen
       
mrt-21      
ma 1 Ruitenboerweek t/m 5 mrt   Alle clubs
wo 3 Senioren viertallencompetitie 4 Jeugdland, Ulvenhout
wo 10 Viertallencompetitie 6 Gemeenschapshuis de Blaker
vr 12 Damesparencompetitie 5 De Dorpsherberg, Teteringen
za 13 ALV district   Café Verhoeven, Zevenbergen
za 20 DKL vergadering   De Hommel, Utrecht
zo 21 Finale Jan Lenaers toernooi   Café Verhoeven, Zevenbergen
wo 24 Viertallencompetitie 7 Gemeenschapshuis de Blaker
zo 28 Halve finale Ruitenboer    De Raayberg, B.o.Z.
wo 31 Viertallencompetitie 8 Gemeenschapshuis de Blaker
       
apr-21      
zo 4 1e paasdag    
zo 18 Finale Ruitenboer   De Hommel, Utrecht
       
mei-21      
do 13 Hemelvaart    
zo 23 Pinksteren    
za 30 NK senioren paren   De Hommel, Utrecht
       
jun-21      
za 5 Spelkennistest   De Hommel, Utrecht