Jaarprogramma 2019 - 2020

     
       
       
       
JAARPROGRAMMA  2019/2020  
       
sep-19      
zo 29 Einde zomer drive   Café Verhoeven, Zevenbergen
       
okt-19      
di 1 KBO drive   Café Verhoeven, Zevenbergen
wo 2 parencompetitie 1 Gemeenschapshuis de Blaker
vr 11 senioren parencompetite 1 Café Verhoeven, Zevenbergen
za 12 herstvakantie t/m 20    
wo 16 parencompetitie 2 Gemeenschapshuis de Blaker
vr 25 senioren parencompetite 2 Café Verhoeven, Zevenbergen
wo 30 parencompetitie 3 Gemeenschapshuis de Blaker
       
nov-19      
vr 8 senioren parencompetite 3 Café Verhoeven, Zevenbergen
wo 13 parencompetitie 4 Gemeenschapshuis de Blaker
vr 22 senioren parencompetite 4 Café Verhoeven, Zevenbergen
wo 27 parencompetitie 5 Gemeenschapshuis de Blaker
vr 29 senioren parencompetite 5 Café Verhoeven, Zevenbergen
       
dec-19      
zo 1 NK senioren viertallen   De Hommel, Utrecht
wo 11 Viertallencompetitie 1 Gemeenschapshuis de Blaker
       
jan-20      
zo 5 Nieuwjaarsdrive   Fidei et Arti, Oudenbosch
wo 8 Viertallencompetitie 2 Gemeenschapshuis de Blaker
wo 15 Senioren viertallencompetitie 1 Het Witte Schaap, Breda
vr  17 Damesparencompetitie 1 De Dorpsherberg, Teteringen
wo 22 Viertallencompetitie 3 Gemeenschapshuis de Blaker
wo 29 Senioren viertallen 2 Het Witte Schaap, Breda
vr 31 Damesparencompetitie 2 De Dorpsherberg, Teteringen
       
feb-20      
wo 5 Viertallencompetitie 4 Gemeenschapshuis de Blaker
za 8 1/2 finale Jan Lenaerstoernooi 1 t Hert, Prinsenbeek
wo 12 Senioren viertallencompetitie 3 Het Witte Schaap, Breda
vr 14 Damesparencompetitie 3 De Dorpsherberg, Teteringen
za 15 1/2 finale Jan Lenaerstoernooi 2 Bij Verhoeven, Zevenbergen
wo 19 Viertallencompetitie 5 Gemeenschapshuis de Blaker
za 22 voorjaarsvakantie t/m 29    
wo 26 Senioren viertallencompetitie 4 Het Witte Schaap, Breda
       
mrt-20      
ma 2 Ruitenboerweek t/m 6 mrt   Alle clubs
wo 4 Viertallencompetitie 6 Gemeenschapshuis de Blaker
vr 6 Damesparencompetitie 4 De Dorpsherberg, Teteringen
za 14 ALV district   Café Verhoeven, Zevenbergen
vr 20 Damesparencompetitie 5 De Dorpsherberg, Teteringen
za 21 DKL vergadering   De Hommel, Utrecht
zo 22 Finale Jan Lenaers toernooi   Café Verhoeven, Zevenbergen
wo 27 Viertallencompetitie 7 Gemeenschapshuis de Blaker
zo 29 Halve finale Ruitenboer    De Raayberg, B.o.Z.
       
apr-20      
wo 1 Viertallencompetitie 8 Gemeenschapshuis de Blaker
zo 12 1e paasdag    
zo 19 Finale Ruitenboer   De Hommel, Utrecht
       
mei-20      
za 16 NK senioren paren   De Hommel, Utrecht
do 21 Hemelvaart    
zo 24 Promotiewedstrijd HK viertallen   De Hommel, Utrecht
zo 31 Pinksteren    
       
       
jun-20      
za 6 WL examen   De Hommel, Utrecht