VIERTALLENCOMPETITIES 2018-2019

Errata:

De viertallenteams 1e klasse van BC Zeewolde spelen thuis niet op woensdagavond, maar op donderdagavond.

 

De laatste zitting in de viertallencompetitie 2e klasse A en B wordt centraal gespeeld in het Denksport Centrum Amersfoort, Nijverheidsweg Noord 78, 3812 PM Amersfoort.

 

VIERTALLENCOMPETITIE 

 

LANDELIJK EN REGIONAAL

 

Jaarlijkse aantallen viertallenteams  spelend op landelijk of districtsniveau

 

1996-1997             235 teams            2006-2007     116 teams

1997-1998             221 teams      |      2007-2008     112 teams

1998-1999             216 teams      |      2008-2009     109 teams

1999-2000             194 teams      |      2009-2010     102 teams

2000-2001             175 teams      |    2010-2011        96 teams

2001-2002             177 teams      |    2011-2012        84 teams

2002-2003             164 teams      |     2012-2013        81 teams

2003-2004            155 teams      |     2013-2014        76 teams

2004-2005            137 teams      |     2014-2015        76 teams

2005-2006            129 teams      |     2015-2016        66 teams

                                                              2016-2017        63 teams

 2017-2018       58 teams

 2018-2019       47 teams

 

LANDELIJK NIVEAU 2018-2019

 

Meesterklasse

Hoogste niveau in Nederland. 12 teams spelen in een aantal weekends in najaar en wintermaanden een speciale competitie.

 

Eerste Divisie  

Teams spelen in een aantal weekends in het najaar en de wintermaanden een halve competitie

Vriendenkring1 speelt in deze divisie.

 

Tweede Divisie

Er zijn 8 regionale groepen.

Deze teams spelen een halve competitie, die min of meer gelijk loopt met onze eigen viertallencompetitie.

In seizoen 2017-2018 spelen twee teams uit ons district in de Tweede Divisie: Vriendenkring 2 en DCB 1.

 

DISTRICTS NIVEAU 2018-2019

 

 

Hoofdklasse

1

do

Almere 1

 

7

do

Vkring 3

2

wo

DCB 2

 

8

do

Vkring 4

3

do

DCB 3

 

9

do

Vkring 5

4

ma

Leusden 1

 

10

do

Vkring 6

5

ma

Leusden 2

 

11

do

Vkring 7

6

do

Sansfumare  1

 

12

do

Vkring 8

 

Eerste klasse  A

 

 

 

 

 

 

 

1

do

Almere 2

 

7

ma

   Eembridge 1

2

do

Almere 4

 

8

ma

   GroenWit 1

3

ma

Bel-Air 1

 

9

ma

   Leusden 4

4

do

DCB 5

 

10

do

   Sansfumare 2

5

wo

DCB 6

 

11

do

   Vkring 10

6

wo

DCB 8

 

12

wo

   Zeewolde 2

 

 

 

 

 

 

 

Eerste klasse B

 

 

 

 

 

 

 

1

do

Almere 3

 

7

ma

Leusden 3

2

do

BCL’58 1

 

8

do

Soest 1

3

wo

DCB 4

 

9

wo

Sport 1

4

wo

DCB 7

 

10

do

Vkring 9

5

ma

Eemland 1

 

11

do

Vkring 11

6

ma

GroenWit 2

 

12

wo

Zeewolde 1

 

Laatste ronde CENTRAAL voor hoofd- en eerste klasse

Op vrijdag 12 april 2019 in:

 

Denksport Centrum Bussum 

Nieuwe Englaan 6,  1404 EC Bussum         
Aanvang: 19.30 uur

 

 

  

 

Tweede klasse 

 

 

 

2A

 

 

2B 

 

1

wo

Alert 2

1    wo

 

Acol 1

 

 

2

ma

Eembridge 2

2    wo

 

Alert 1

 

 

3

do

Sansfumare 3

3    wo

 

DCB  9

 

 

4

do

Vkring 12

4    do

 

Soest 2

 

 

5

do

Vkring 14

5    do

 

Vkring 13

 

 

6

wo

Weesp 1

6    

 

Bye

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

                   

 

 

Laatste ronde CENTRAAL voor de tweede klasse op vrijdag 5 april 2019 in:

 

In Denksport Centrum Amersfoort, 

Nijverheidsweg Noord 78, 3812 PM Amersfoort

Aanvang 19.30 uur

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

COMPETITIE-PROGRAMMA’S

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

HOOFDKLASSE

 

Ronde 1

do

27-sep

Vkring 3

-

Vkring 7

do

27-sep

    Vkring 6

-

Vkring 5

do

27-sep

Sansfu 1

-

Almere 1

do

27-sep

DCB 3

-

DCB 2

do

27-sep

Vkring 4

-

Vkring 8

ma

24-sep

Leusd 2

-

Leusd 1

 

 

 

 

 

 

 

HK

 

Ronde 2

do

11-okt

Vkring 3

-

Vkring 6

do

11-okt

Sansfu 1

-

DCB 3

do

11-okt

Vkring 4

-

Leusd 2

do

11-okt

Vkring 7

-

Vkring 5

do

11-okt

Almere 1

-

DCB 2

do

11-okt

Vkring 8

-

Leusd 1

 

 

 

 

 

 

 

HK

 

Ronde 3

ma

5-nov

Leusd 2

-

Vkring 3

do

8-nov

DCB 3

-

Vkring 6

do

8-nov

Vkring 4

-

Sansfu 1

ma

5-nov

Leusd 1

-

Vkring 7

wo

7-nov

DCB 2

-

Vkring 5

do

8-nov

Vkring 8

-

Almere 1

 

 

 

 

 

 

 

HK

 

Ronde 4

do

22-nov

Vkring 3

-

Vkring 4

ma

19-nov

Leusd 2

-

DCB 3

do

22-nov

Vkring 6

-

Sansfu 1

do

22-nov

Vkring 7

-

Vkring 8

ma

19-nov

Leusd 1

-

DCB 2

do

22-nov

Vkring 5

-

Almere 1

 

 

 

 

 

HOOFDKLASSE

 

Ronde 5

do

13-dec

Sansfu 1

-

Vkring 3

do

13-dec

DCB 3

-

Vkring 4

ma

10-dec

Leusd 2

-

Vkring 6

do

13-dec

Almere 1

-

Vkring 7

wo

12-dec

DCB 2

-

Vkring 8

ma

10-dec

Leusd 1

-

Vkring 5

 

 

 

 

 

 

 

HK

 

Ronde 6

do

10-jan

Vkring 3

-

DCB 3

do

10-jan

Vkring 6

-

Vkring 4

do

10-jan

Sansfu 1

-

Leusd 2

do

10-jan

Vkring 7

-

DCB 2

do

10-jan

Vkring 5

-

Vkring 8

do

10-jan

Almere 1

-

Leusd 1

 

 

 

 

 

 

 

HK

 

Ronde 7

do

24-jan

Vkring 6

-

Vkring 7

do

24-jan

DCB 3

-

Almere 1

ma

21-jan

Leusd 2

-

Vkring 8

do

24-jan

Vkring 5

-

Vkring 3

wo

23-jan

DCB 2

-

Sansfu 1

ma

21-jan

Leuds 1

-

Vkring 4

 

 

 

 

 

 

 

HK

 

Ronde 8

do

7-feb

Vkring 3

-

Leusd 1

do

7-feb

Vkring 6

-

DCB 2

do

7-feb

Sansfu 1

-

Vkring 8

do

7-feb

Vkring 7

-

Leusd 2

do

7-feb

Vkring 5

-

DCB 3

do

7-feb

Almere 1

-

Vkring 4

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

HOOFDKLASSE

 

Ronde 9

do

7-mrt

Vkring 4

-

Vkring 7

do

7-mrt

DCB 3

-

Leusd 1

do

7-mrt

Sansfu 1

-

Vkring 5

do

7-mrt

Vkring 8

-

Vkring 3

wo

6-mrt

DCB 2

-

Leusd 2

do

7-mrt

Almere 1

-

Vkring 6

 

 

 

 

 

 

 

HK

 

Ronde 10

do

28-mrt

DCB 3

-

Vkring 7

do

28-mrt

Vkring 4

-

Vkring 5

ma

 25-mrt

Leusd 2

-

Almere 1

wo

27-mrt

DCB 2

-

Vkring 3

do

28-mrt

Vkring 8

-

Vkring 6

ma

25-mrt

Leusd 1

-

Sansfu 1

 

 

 

 

 

 

 

HK

 

Ronde 11

vr

12-april

Vkring 3

-

Almere 1

vr

12-april

Vkring 4

-

DCB 2

vr

12-april

Vkring 6

-

Leusd  1

vr

12-april

Vkring 7

-

Sansfu 1

vr

12-april

Vkring 8

-

DCB 3

vr

12-april

Vkring 5

-

Leusd 2

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Ronde-11, laatste ronde, 

 

Centraal in:

Denksport Centrum Bussum
Nieuwe Englaan 6
1404 EC Bussum
Aanvang: 19.30 uur

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Eerste klasse A

 

 

 

 

1A

 

Ronde 1

do

27-sep

Almere 2

-

Almere 4

ma

24-sep

GroenW 1

-

Eembr 1

do

27-sep

Sansfu 2

-

Zeew 2

do

27-sep

DCB 5

-

DCB 6

do

27-sep

Vkring 10

-

DCB 8

ma

24-sep

Leusd 4

-

Bel-Air 1

 

 

1A

 

Ronde 2

do

11-okt

Almere 2

-

GroenW 1

do

11-okt

Sansfu 2

-

DCB 5

do

11-okt

Vkring 10

-

Leusd 4

do

11-okt

Almere 4

-

Eembr 1

wo

10-okt

Zeew 2

-

DCB 6

wo

10-okt

DCB 8

-

Bel-Air 1

 

 

1A

 

Ronde 3

ma

  5-nov

Leusd 4

-

Almere 2

do

  8-nov

DCB 5

-

GroenW 1

do

  8-nov

Vkring 10

-

Sansfu 2

ma

  5-nov

Bel-Air 1

-

Almere 4

wo

  7-nov

DCB 6

-

Eembr 1

wo

  7-nov

DCB 8

-

Zeew 2

 

 

1A

 

Ronde 4

do

22-nov

Almere 2

-

Vkring 10

ma

19-nov

Leusd 4

-

DCB 5

ma

19-nov

GroenW 1

-

Sansfu 2

do

22-nov

Almere 4

-

DCB 8

ma

19-nov

Bel-Air 1

-

DCB 6

ma

19-nov

Eembr 1

-

Zeew 2

 

 

1A

 

Ronde 5

do

13-dec

Sansfu 2

-

Almere 2

do

13-dec

DCB 5

-

Vkring 10

ma

10-dec

Leusd 4

-

GroenW 1

wo

12-dec

Zeew 2

-

Almere 4

wo

12-dec

DCB 6

-

DCB 8

ma

10-dec

Bel-Air 1

-

Eembr 1

 

 

1A

 

Ronde 6

do

10-jan

Almere 2

-

DCB 5

ma

  7-jan

GroenW 1

-

Vkring 10

do

10-jan

Sansfu 2

-

Leusd 4

do

10-jan

Almere 4

-

DCB 6

ma

  7-jan

Eembr 1

-

DCB 8

wo

9-jan

Zeew 2

-

Bel-Air 1

 

 

 

 

 

 

 

 

1A

 

Ronde 7

ma

21-jan

GroenW 1

-

Almere 4

do

24-jan

DCB 5

-

Zeew 2

ma

21-jan

Leusd 4

-

DCB 8

ma

21-jan

Eembr 1

-

Almere 2

wo

23-jan

DCB 6

-

Sansfu 2

ma

21-jan

Bel-Air 1

-

Vkring 10

 

 

1A

 

Ronde 8

do

  7-feb

Almere 2

-

Bel-Air 1

ma

  4-feb

GroenW 1

-

DCB 6

do

  7-feb

Sansfu 2

-

DCB 8

do

  7-feb

Almere 4

-

Leusd 4

ma

  4-feb

Eembr 1

-

DCB 5

wo

  6-feb

Zeew 2

-

Vkring 10

 

 

1A

 

Ronde 9

do

7-mrt

Vkring 10

-

Almere 4

do

7-fmrt

DCB 5

-

Bel-Air 1

do

7-mrt

Sansfu 2

-

Eembr 1

wo

6-mrt

DCB 8

-

Almere 2

wo

6-mrt

DCB 6

-

Leusd 4

wo

6-mrt

Zeew 2

-

GroenW 1

 

 

1A

 

Ronde 10

do

28-mrt

Almere 2

-

Zeew 2

do

28-mrt

Vkring 10

-

DCB 6

ma

25-mrt

GroenW 1

-

Bel-Air 1

do

28-mrt

Almere 4

-

Sansfu 2

wo

27-mrt

DCB 8

-

DCB 5

ma

25-mrt

Eembr 1

-

Leusd 4

 

 

1A

 

Ronde 11

vr

12-april

DCB 5

-

Almere 4

vr

12-april

Vkring 10

-

Eembr 1

vr

12-april

Leusd 4

-

Zeew 2

vr

12-april

DCB 6

-

Almere 2

vr

12-april

DCB 8

-

GroenW 1

vr

12-april

Bel-Air 1

-

Sansfu 2

                             

 

Ronde-11, laatste ronde, 

 

Centraal in:

Denksport Centrum Bussum
Nieuwe Englaan 6
1404 EC Bussum
Aanvang: 19.30 uur

 

Eerste klasse B

 

 

 

 

1B

 

Ronde 1

wo

26-sep

Sport 1

-

Almere 3

ma

24-sep

GroenW 2

-

Soest 1

do

27-sep

BCL’58 1

-

Zeew 1

wo

26-sep

DCB 4

-

DCB 7

do

27-sep

Vkring 11

-

Vkring 9

ma

24-sep

Leusd 3

-

Eemland 1

 

 

1B

 

Ronde 2

wo

10-okt

Sport 1

-

GroenW 2

do

11-okt

BCL’58 1

-

DCB 4

do

11-okt

Vkring 11

-

Leusd 3

do

11-okt

Almere 3

-

Soest 1

wo

10-okt

Zeew 1

-

DCB 7

do

11-okt

Vkring 9

-

Eemland 1

 

 

1B

 

Ronde 3

ma

 5-nov

Leusd 3

-

Sport 1

wo

 7nov

DCB 4

-

GroenW 2

do

 8-nov

Vkring 11

-

BCL’58 1

ma

 5-nov

Eemland 1

-

Almere 3

wo

 7-nov

DCB 7

-

Soest 1

do

 8-nov

Vkring 9

-

Zeew 1

 

 

1B

 

Ronde 4

wo

21-nov

Sport 1

-

Vkring 11

ma

19-nov

Leusd 3

-

DCB 4

ma

19-nov

GroenW 2

-

BCL’58 1

do

22-nov

Almere 3

-

Vkring 9

ma

19-nov

Eemland 1

-

DCB 7

do

22-nov

Soest 1

-

Zeew 1

 

 

1B

 

Ronde 5

do

13-dec

BCL’58 1

-

Sport 1

wo

12-dec

DCB 4

-

Vkring 11

ma

10-dec

Leusd 3

-

GroenW 2

wo

12-dec

Zeew 1

-

Almere 3

wo

12-dec

DCB 7

-

Vkring 9

ma

10-dec

Eemland 1

-

Soest 1

 

 

1B

 

Ronde 6

wo

9-jan

Sport 1

-

DCB 4

ma

7-jan

GroenW 2

-

Vkring 11

do

10-jan

BCL’58 1

-

Leusd 3

do

10-jan

Almere 3

-

DCB 7

do

10-jan

Soest 1

-

Vkring 9

wo

9-jan

Zeew 1

-

Eemland 1

 

 

 

 

 

 

 

 

1B

 

Ronde 7

ma

21-jan

GroenW 2

-

Almere 3

wo

23-jan

DCB 4

-

Zeew 1

ma

21-jan

Leusd 3

-

Vkring 9

do

24-jan

Soest 1

-

Sport 1

wo

23-jan

DCB 7

-

BCL’58 1

ma

21-jan

Eemland 1

-

Vkring 11

 

 

1B

 

Ronde 8

wo

  6-feb

Sport 1

-

Eemland 1

ma

  4-feb

GroenW 2

-

DCB 7

do

  7-feb

BCL’58 1

-

Vkring 9

do

  7-feb

Almere 3

-

Leusd 3

do

  7-feb

Soest 1

-

DCB 4

wo

  6-feb

Zeew 1

-

Vkring 11

 

 

1B

 

Ronde 9

do

 7-mrt

Vkring 11

-

Almere 3

wo

 6-mrt

DCB 4

-

Eemland 1

do

 7-mrt

BCL’58 1

-

Soest 1

do

 7-mrt

Vkring 9

-

Sport 1

wo

 6-mrt

DCB 7

-

Leusd 3

wo

 6-mrt

Zeew 1

-

GroenW 2

 

 

1B

 

Ronde 10

wo

27-mrt

Sport 1

-

Zeew 1

do

28-mrt

Vkring 11

-

DCB 7

ma

25-mrt

GroenW 2

-

Eemland 1

do

28-mrt

Almere 3

-

BCL’58 1

do

28-mrt

Vkring 9

-

DCB 4

do

28-mrt

Soest 1

-

Leusd 3

 

 

1B

 

Ronde 11

vr

12-april

DCB 4

-

Almere 3

vr

12-april

Vkring 11

-

Soest 1

vr

12-april

Leusd 3

-

Zeew 1

vr

12-april

DCB 7

-

Sport 1

vr

12-april

Vkring 9

-

GroenW 2

vr

12-april

Eemland 1

-

BCL’58 1

                 

 

Ronde-11, laatste ronde, 

 

Centraal in:

Denksport Centrum Bussum
Nieuwe Englaan 6
1404 EC Bussum
Aanvang: 19.30 uur

Tweede klasse A

(Laatste ronde in DCB A’foort!)

 

 

 

 

2A

 

Ronde 1

 

do

11-okt

Vkring 14

-

Eembr 2

do

11-okt

Sanfu 3

-

Weesp 1

do

11-okt

Vkring 12

-

Alert 2

 

 

2A

 

Ronde 2

 

wo

7-nov

Alert 2

-

Vkring 14

 

wo

7-nov

Weesp 1

-

Eembr 2

 

do

8-nov

Vkring 12

-

Sanfu 3

 

 

 

2A

 

Ronde 3

 

do

22-nov

Vkring 14

-

Vkring 12

wo

21-nov

Alert 2

-

Weesp 1

ma

19-nov

Eembr 2

-

Sanfu 3

 

 

2A

 

Ronde 4

 

do

13-dec

Sanfu 3

-

Vkring 14

 

wo

12-dec 

Weesp 1

-

Vkring 12

 

wo

12-dec

Alert 2

-

Eembr 2

 

 

 

2A

 

Ronde 5

 

do

10-jan

Vkring 14

-

Weesp 1

 

ma

  7-jan

Eembr 2

-

Vkring 12

 

do

10-jan

Sanfu 3

-

Alert 2

 

 

 

2A

 

Ronde 6

 

ma

21-jan

Eembr 2

-

Vkring 14

 

wo

23-jan

Weesp 1

-

Sanfu 3

 

wo

23-jan

Alert 2

-

Vkring 12

 

 

 

2A

 

Ronde 7

 

do

  7-feb

Vkring 14

-

Alert 2

 

ma

  4-feb

Eembr 2

-

Weesp 1

 

do

  7-feb

Sanfu 3

-

Vkring 12

 

 

 

2A

 

Ronde 8

 

do

 7-mrt

Vkring 12

-

Vkring 14

 

wo

 6-mrt

Weesp 1

-

Alert 2

 

do

 7-mrt

Sanfu 3

-

Eembr 2

 

 

 

2A

 

Ronde 9

 

do

28-mrt

Vkring 14

-

Sanfu 3

 

do

28-mrt 

Vkring 12

-

Weesp 1

 

ma

25-mrt

Eembr 2

-

Alert 2

 

 

 

2A

 

Ronde 10

 

vr

5-apr

Weesp 1

-

Vkring 14

 

vr

5-apr

Vkring 12

-

Eembr 2

 

vr

5-apr

Alert 2

-

Sanfu 3

 

 

 

 

 

 

 

 

                

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

             

 

Tweede klasse B                          

 

 

 

2B

 

Ronde 1

 

 

BYE

-

Soest 2

wo

10-okt

Acol 1

-

DCB 9

do

12-okt

Vkring 13

-

Alert 1

 

 

2B

 

Ronde 2

 

 

Alert 1

-

BYE

wo

7-nov

DCB 9

-

Soest 2

do

8-nov

Vkring 13

-

Acol 1

 

 

2B

 

Ronde 3

 

 

BYE

-

Vkring 13

wo

21-nov

Alert 1

-

DCB 9

do

22-nov

Soest 2

-

Acol 1

 

 

2B

 

Ronde 4

 

 

Acol 1

-

BYE

wo

12-dec

DCB 9

-

Vkring 13

wo

12-dec

Alert 1

-

Soest 2

 

 

2B

 

Ronde 5

 

  

BYE

-

DCB 9

do

 10-jan

Soest 2

-

Vkring 13

wo

   9-jan

Acol 1

-

Alert 1

 

 

2B

 

Ronde 6

 

 

Soest 2

-

BYE

wo

 23-jan

DCB 9

-

Acol 1

wo

 23-jan

Alert 1

-

Vkring 13

 

 

2B

 

Ronde 7

 

   

BYE

-

Alert 1

do

   7-feb

Soest 2

-

DCB 9

wo

   6-feb 

Acol 1

-

Vkring 13

 

 

2B

 

Ronde 8

 

 

Vkring 13

-

BYE

wo

 6-mrt

DCB 9

-

Alert 1

wo

 6-mrt

Acol 1

-

Soest 2

 

 

2B

 

Ronde 9

 

 

BYE

-

Acol 1

do

 28-mrt

Vkring 13

-

DCB 9

do

 28-mrt

Soest 2

-

Alert 1

 

 

2B

 

Ronde 10

 

 

DCB 9

-

BYE

vr

 5-apr

Vkring 13

-

Soest 2

vr

 5-apr

Alert 1

-

Acol 1