Ereleden, keien en sturen

 

Ereleden van het district

 

Besluit door de ALV na voordracht

 
     

2011

Dick Groenendijk

Penningmeester 1999-2011

2003

Kees Griffioen

Voorzitter  1986-2003

1999

Herman van Daalen

Penningmeester  1989-1999

1998

Loes Blankvoort

Secretaris 1986-1998   lid van verdienste

1993

Gerrit van Dantzig

DKL 1980-2000

     

Gouden hartenspeld

 

Besluit door Bondsbestuur van de NBB na voordracht

     

2011

Dick Groenendijk

Penningmeester 1999-2011

2003

Kees Griffioen

Voorzitter  1986-2003

1993

Gerrit van Dantzig

DKL 1980-2000

     

Stuur

   
     

   

2012

Theo Dokman

BC Gorkum

2011

Ron van Dam

BC Papendrecht

2010

Co Stigter

Stichting Denksport Papendrecht

2008

Koos Roos

BC De Devel

2006

Nel Dammers

BC De Devel

2003

Pem Kubbe

BC Je Coupe

2002

Aart Slob

BC Hoornaar

2001

Cor Oosterhout

BC Sans Atout

1999

Leen van Winden

BC ’t Ambacht

1999

Bert Kars

BC ’t Ambacht

1999

Els Krommenhoek

BC Je Coupe

1998

L. Landsman

BC Thuredreght

1998

Gerdien Rattink

BC Drechtsteden

1998

Loes Blankvoort

Districtsbestuur

     

     Kei plus

 

 

   

   

2008

Rina Griffioen

BC Je Coupe

     

Kei

   
     
2018 Gerda Broekman BC Ter Merwe
2017 Ad de Bruijn BC Je Coupe (Denksportcentrum)
2015 Krijn van Dijke BC 't Ambacht
2014 Karin Adam DKL District
2014 Arie Matena BC DBC/Thuredreght
2013 Jantien Boeve BC Sans Atout
2013 Sophie van Blokland BC Sans Fumer

2013

Jopie de Vries BC Gorkum
2012 Els van Bennekom BC Niet Rokers Drechtsteden
2012 Aad van Bennekom BC Niet Rokers Drechtsteden

2010

Bert Korterik

BC Gorkum

2008

Pieter Koenen

BC Gorkum

2007

Wil van de Klooster

BC De Devel

2000

Geerlof van den Haak

BC Drechtsteden

1999

Emiel Martens

BC Ter Merwe

1998

Ton Bettman-Harle

BC '70

1997

Aad Hoogendam

BC ’t Ambacht

1997

Hinke Reuhman

BC ’t Ambacht

1996

C. Ruigendijk

BC '70

1996

R.J. Noks

BC Thuredreght

1995

Harry Roubos

Sliedrechtse Bridgeclub

1994

Chris Golverdingen

BC Gorkum

1993

G.I.J. Jansen Ketelaars

BC '70

1992

Ina Zoetemeijer

BC Thuredreght