VT - Programma klasse 2A

2019-08-26: Let op: dit zijn heel voorlopige gegevens!

2019-09-05: Ik hoop dat dit de foutloze definitieve gegevens zijn!

2019-09-09: Let op: er is een team bijgekomen!

 

Let op, Pegasus-Amstelland 7 speelt met ingang van november in een ander gebouw!

 

wedstrijdnummer thuis uit speeldatum
Ronde 1
1 Nieuwendam 1 Hulksbrug 3

do 19 sep

2 VVGA 3 ABAC 2 di 17 sep
3 Sans Atout 1 VVGA 5 vr 20 sep
4 Ruit 10 Ruit 11 do 19 sep
5 Ruit 14 Pontania 2 do 19 sep
6 ENPS-Quibus 4  ENPS-Quibus 6 vr 20 sep
7 JOV 1 Pegasus-Amstelland 7 wo 18 sep
Ronde 2
8 VVGA 3 Nieuwendam 1

di 24 sep

9 ABAC 2 Sans Atout 1 di 24 sep
10 Hulksbrug 3 VVGA 5 di 24 sep
11 Ruit 10 Pontania 2 do 26 sep
12 Ruit 11 Ruit 14 do 26 sep
13 ENPS-Quibus 4  Pegasus-Amstelland 7 vr 27 sep
14 ENPS-Quibus 6 JOV 1 vr 27 sep
Ronde 3
15 Hulksbrug 3 VVGA 3

di 01 okt

16 Nieuwendam 1 Sans Atout 1 do 03 okt
17 VVGA 5 ABAC 2 di 01 okt
18 Pontania 2 Ruit 11 wo 02 okt
19 Ruit 14 Ruit 10 do 03 okt
20 Pegasus-Amstelland 7 ENPS-Quibus 6 di 01 okt
21 JOV 1 ENPS-Quibus 4  wo 02 okt
Ronde 4
22 VVGA 5 Nieuwendam 1

di 08 okt

23 ABAC 2 Hulksbrug 3 di 08 okt
24 Sans Atout 1 VVGA 3 vr 11 okt
25 Ruit 10 ENPS-Quibus 6 do 10 okt
26 Ruit 11 ENPS-Quibus 4  do 10 okt
27 JOV 1 Ruit 14 wo 09 okt
28 Pegasus-Amstelland 7 Pontania 2 di 08 okt
Ronde 5
29 Nieuwendam 1 ABAC 2

do 31 okt

30 Hulksbrug 3 Sans Atout 1 di 29 okt
31 VVGA 3 VVGA 5 di 29 okt
32 Ruit 14 Pegasus-Amstelland 7 do 31 okt
33 Pontania 2 JOV 1 wo 30 okt
34 ENPS-Quibus 4  Ruit 10 vr 01 nov
35 ENPS-Quibus 6 Ruit 11 vr 01 nov
Ronde 6
36 Nieuwendam 1 Ruit 11

do 07 nov

37 JOV 1 Hulksbrug 3 wo 06 nov
38 Pegasus-Amstelland 7 VVGA 3 di 05 nov
39 ENPS-Quibus 4  ABAC 2 vr 08 nov
40 VVGA 5 Ruit 10 di 05 nov
41 Sans Atout 1 Ruit 14 vr 08 nov
42 ENPS-Quibus 6 Pontania 2 vr 08 nov
Ronde 7
43 Ruit 10 Nieuwendam 1

do 21 nov

44 Ruit 14 Hulksbrug 3 do 21 nov
45 VVGA 3 ENPS-Quibus 6 di 19 nov
46 ABAC 2 Pegasus-Amstelland 7 di 19 nov
47 Sans Atout 1 JOV 1 vr 22 nov
48 Ruit 11 VVGA 5 do 21 nov
49 Pontania 2 ENPS-Quibus 4  wo 20 nov
Ronde 8
50 Nieuwendam 1 Ruit 14

do 28 nov

51 Hulksbrug 3 ENPS-Quibus 4  di 26 nov
52 ABAC 2 Ruit 11 di 26 nov
53 VVGA 3 Pontania 2 di 26 nov
54 JOV 1 VVGA 5 wo 27 nov
55 ENPS-Quibus 6 Sans Atout 1 vr 29 nov
56 Pegasus-Amstelland 7 Ruit 10 di 26 nov
Ronde 9
57 Pontania 2 Nieuwendam 1

wo 11 dec

58 Sans Atout 1 Ruit 11 vr 13 dec
59 VVGA 5 Ruit 14 di 10 dec
60 ENPS-Quibus 4  VVGA 3 vr 13 dec
61 ENPS-Quibus 6 ABAC 2 vr 13 dec
62 JOV 1 Ruit 10 wo 11 dec
63 Pegasus-Amstelland 7 Hulksbrug 3 di 10 dec
Ronde 10
64 ABAC 2 JOV 1

di 14 jan

65 VVGA 5 Pegasus-Amstelland 7 di 14 jan
66 Ruit 10 Sans Atout 1 do 16 jan
67 Ruit 11 VVGA 3 do 16 jan
68 Hulksbrug 3 Pontania 2 di 14 jan
69 ENPS-Quibus 4  Nieuwendam 1 vr 17 jan
70 Ruit 14 ENPS-Quibus 6 do 16 jan
Ronde 11
71 Ruit 11 Hulksbrug 3

do 23 jan

72 Ruit 10 ABAC 2 do 23 jan
73 Pontania 2 VVGA 5 wo 22 jan
74 Ruit 14 ENPS-Quibus 4 do 23 jan
75 Nieuwendam 1 ENPS-Quibus 6 do 23 jan
76 VVGA 3 JOV 1 di 21 jan
77 Sans Atout 1 Pegasus-Amstelland 7 vr 24 jan
Ronde 12
78 VVGA 3 Ruit 10

di 28 jan

79 Sans Atout 1 Pontania 2 vr 31 jan
80 ABAC 2 Ruit 14 di 28 jan
81 VVGA 5 ENPS-Quibus 4 di 28 jan
82 ENPS-Quibus 6 Hulksbrug 3 vr 31 jan
83 JOV 1 Nieuwendam 1 wo 29 jan
84 Pegasus-Amstelland 7 Ruit 11 di 28 jan
Ronde 13 Centraal
85 Pontania 2 ABAC 2 Centrale afsluiting
Datum: woensdag 26 februari 2020
Aanvang: 19:30 uur
Locatie: Het Zwanenmeer, Beemsterstraat 491 te Amsterdam-Noord
86 ENPS-Quibus 6 VVGA 5
87 Hulksbrug 3 Ruit 10
88 Ruit 14 VVGA 3
89 ENPS-Quibus 4 Sans Atout 1
90 Ruit 11 JOV 1
91 Nieuwendam 1 Pegasus-Amstelland 7