VT - Programma klasse 1B

2019-08-17: Let op: dit zijn heel voorlopige gegevens!

2019-08-25: twee teams omgedraaid, dus enkele wijzigingen

2019-09-04: Ik hoop dat dit de foutloze definitieve gegevens zijn!

2019-11-25: De speelavond van de Centrale Afsluiting is bekend!

 

wedstrijdnummer thuis uit speeldatum
Ronde 1
1 ENPS-Quibus 1 Hulksbrug 1

vr 20 sep

2 Pontania 1 Koeperman 3 wo 18 sep
3 Himbuv 5 Himbuv 6 di 17 sep
4 ABK 4 ABK 7 wo 18 sep
5 Nieuwer Amstel 2 Pegasus-Amstelland 5 wo 18 sep
6 Ruit 4 Ruit 5 do 19 sep
7 Hok 8 Ruit 8 ma 16 sep
Ronde 2
8 Pontania 1 ENPS-Quibus 1

wo 25 sep

9 Koeperman 3 Himbuv 5 ma 23 sep
10 Hulksbrug 1 Himbuv 6 di 24 sep
11 ABK 4 Pegasus-Amstelland 5 wo 25 sep
12 ABK 7 Nieuwer Amstel 2 wo 25 sep
13 Ruit 4 Ruit 8 do 26 sep
14 Ruit 5 Hok 8 do 26 sep
Ronde 3
15 Hulksbrug 1 Pontania 1

di 01 okt

16 ENPS-Quibus 1 Himbuv 5 vr 04 okt
17 Himbuv 6 Koeperman 3 di 01 okt
18 Pegasus-Amstelland 5 ABK 7 wo 02 okt
19 Nieuwer Amstel 2 ABK 4 wo 02 okt
20 Ruit 8 Ruit 5 do 03 okt
21 Hok 8 Ruit 4 ma 30 sep
Ronde 4
22 Himbuv 6 ENPS-Quibus 1

di 08 okt

23 Koeperman 3

Hulksbrug 1

ma 07 okt
24 Himbuv 5 Pontania 1 di 08 okt
25 ABK 4 Ruit 5 wo 09 okt
26 ABK 7 Ruit 4 wo 09 okt
27 Hok 8 Nieuwer Amstel 2 ma 07 okt
28 Ruit 8 Pegasus-Amstelland 5 do 10 okt
Ronde 5
29 ENPS-Quibus 1 Koeperman 3

vr 01 nov

30 Hulksbrug 1 Himbuv 5 di 29 okt
31 Pontania 1 Himbuv 6 wo 30 okt
32 Nieuwer Amstel 2 Ruit 8 wo 30 okt
33 Pegasus-Amstelland 5 Hok 8 wo 30 okt
34 Ruit 4 ABK 4 do 31 okt
35 Ruit 5 ABK 7 do 31 okt
Ronde 6
36 ENPS-Quibus 1 ABK 7

vr 08 nov

37 Hok 8 Hulksbrug 1 ma 04 nov
38 Ruit 8 Pontania 1 do 07 nov
39 Ruit 4 Koeperman 3 do 07 nov
40 Himbuv 6 ABK 4 di 05 nov
41 Himbuv 5 Nieuwer Amstel 2 di 05 nov
42 Ruit 5 Pegasus-Amstelland 5 do 07 nov
Ronde 7
43 ABK 4 ENPS-Quibus 1

wo 20 nov

44 Nieuwer Amstel 2 Hulksbrug 1 wo 20 nov
45 Pontania 1 Ruit 5 wo 20 nov
46 Koeperman 3 Ruit 8 ma 18 nov
47 Himbuv 5 Hok 8 di 19 nov
48 ABK 7 Himbuv 6 wo 20 nov
49 Pegasus-Amstelland 5 Ruit 4 wo 20 nov
Ronde 8
50 ENPS-Quibus 1 Nieuwer Amstel 2

vr 29 nov

51 Hulksbrug 1 Ruit 4 di 26 nov
52 Koeperman 3 ABK 7 ma 25 nov
53 Pontania 1 Pegasus-Amstelland 5 wo 27 nov
54 Hok 8 Himbuv 6 ma 25 nov
55 Ruit 5 Himbuv 5 do 28 nov
56 Ruit 8 ABK 4 do 28 nov
Ronde 9
57 Pegasus-Amstelland 5 ENPS-Quibus 1

wo 11 dec

58 Himbuv 5 ABK 7 di 10 dec
59 Himbuv 6 Nieuwer Amstel 2 di 10 dec
60 Ruit 4 Pontania 1 do 12 dec
61 Ruit 5 Koeperman 3 do 12 dec
62 Hok 8 ABK 4 ma 09 dec
63 Ruit 8 Hulksbrug 1 do 12 dec
Ronde 10
64 Koeperman 3 Hok 8

ma 13 jan

65 Himbuv 6 Ruit 8 di 14 jan
66 ABK 4 Himbuv 5 wo 15 jan
67 ABK 7 Pontania 1 wo 15 jan
68 Hulksbrug 1 Pegasus-Amstelland 5 di 14 jan
69 Ruit 4 ENPS-Quibus 1 do 16 jan
70 Nieuwer Amstel 2 Ruit 5 wo 15 jan
Ronde 11
71 ABK 7 Hulksbrug 1

wo 22 jan

72 ABK 4 Koeperman 3 wo 22 jan
73 Pegasus-Amstelland 5 Himbuv 6 wo 22 jan
74 Nieuwer Amstel 2 Ruit 4 wo 22 jan
75 ENPS-Quibus 1 Ruit 5 vr 24 jan
76 Pontania 1 Hok 8 wo 22 jan
77 Himbuv 5 Ruit 8 di 21 jan
Ronde 12
78 Pontania 1 ABK 4

wo 29 jan

79 Himbuv 5 Pegasus-Amstelland 5 di 28 jan
80 Koeperman 3 Nieuwer Amstel 2 ma 27 jan
81 Himbuv 6 Ruit 4 di 28 jan
82 Ruit 5 Hulksbrug 1 do 30 jan
83 Hok 8 ENPS-Quibus 1 ma 27 jan
84 Ruit 8 ABK 7 do 30 jan
Ronde 13 Centraal
85 Pegasus-Amstelland 5 Koeperman 3 Centrale afsluiting
Datum: vrijdag 14 februari 2020
Aanvang: 19:30 uur
Locatie: Het Witte Huis, Ijsbaanpad 45 te Amsterdam
86 Ruit 5 Himbuv 6
87 Hulksbrug 1 ABK 4
88 Nieuwer Amstel 2 Pontania 1
89 Ruit 4 Himbuv 5
90 ABK 7 Hok 8
91 ENPS-Quibus 1 Ruit 8