VT - Programma Hoofdklasse

2019-08-17: Let op: dit zijn heel voorlopige gegevens!

2019-09-04: Ik hoop dat dit de foutloze definitieve gegevens zijn!

2019-11-25: Let op, de datum van de Centrale Afsluiting is veranderd.

 

wedstrijdnummer thuis uit speeldatum
Ronde 1
1 Himbuv 1 Himbuv 2

di 17 sep

2 Himbuv 3 Koeperman 1 di 17 sep
3 Ruit 1 Ruit 2 do 19 sep
4 Hok 6 Hok 7 ma 16 sep
5 US-Uil 2 US-Uil 3 di 17 sep
6 Pegasus-Amstelland 3 Pegasus-Amstelland 4 wo 18 sep
7 ABK 2 ABK 3 wo 18 sep
Ronde 2
8 Himbuv 3 Himbuv 1

di 24 sep

9 Koeperman 1 Ruit 1 ma 23 sep
10 Himbuv 2 Ruit 2 di 24 sep
11 Hok 6 US-Uil 3 ma 23 sep
12 Hok 7 US-Uil 2 ma 23 sep
13 Pegasus-Amstelland 3 ABK 3 wo 25 sep
14 Pegasus-Amstelland 4 ABK 2 wo 25 sep
Ronde 3
15 Himbuv 2 Himbuv 3

di 01 okt

16 Himbuv 1 Ruit 1 di 01 okt
17 Ruit 2 Koeperman 1 di 01 okt
18 US-Uil 3 Hok 7 di 01 okt
19 US-Uil 2 Hok 6 di 01 okt
20 ABK 3 Pegasus-Amstelland 4 wo 02 okt
21 ABK 2 Pegasus-Amstelland 3 wo 02 okt
Ronde 4
22 Ruit 2 Himbuv 1

di 08 okt

23 Koeperman 1 Himbuv 2 ma 07 okt
24 Ruit 1 Himbuv 3 do 10 okt
25 Hok 6 Pegasus-Amstelland 4 ma 07 okt
26 Hok 7 Pegasus-Amstelland 3 ma 07 okt
27 ABK 2 US-Uil 2 wo 09 okt
28 ABK 3 US-Uil 3 wo 09 okt
Ronde 5
29 Himbuv 1 Koeperman 1

di 29 okt

30 Himbuv 2 Ruit 1 di 29 okt
31 Himbuv 3 Ruit 2 di 29 okt
32 US-Uil 2 ABK 3 di 29 okt
33 US-Uil 3 ABK 2 di 29 okt
34 Pegasus-Amstelland 3 Hok 6 wo 30 okt
35 Pegasus-Amstelland 4 Hok 7 wo 30 okt
Ronde 6
36 Himbuv 1 Hok 7

di 05 nov

37 ABK 2 Himbuv 2 wo 06 nov
38 ABK 3 Himbuv 3 wo 06 nov
39 Pegasus-Amstelland 3 Koeperman 1 wo 06 nov
40 Ruit 2 Hok 6 di 05 nov
41 Ruit 1 US-Uil 2 do 07 nov
42 Pegasus-Amstelland 4 US-Uil 3 wo 06 nov
Ronde 7
43 Hok 6 Himbuv 1

ma 18 nov

44 US-Uil 2 Himbuv 2 di 19 nov
45 Himbuv 3 Pegasus-Amstelland 4 di 19 nov
46 Koeperman 1 ABK 3 ma 18 nov
47 Ruit 1 ABK 2 do 21 nov
48 Hok 7 Ruit 2 ma 18 nov
49 US-Uil 3 Pegasus-Amstelland 3 di 19 nov
Ronde 8
50 Himbuv 1 US-Uil 2

di 26 nov

51 Himbuv 2 Pegasus-Amstelland 3 di 26 nov
52 Koeperman 1 Hok 7 ma 25 nov
53 Himbuv 3 US-Uil 3 di 26 nov
54 ABK 2 Ruit 2 wo 27 nov
55 Pegasus-Amstelland 4 Ruit 1 wo 27 nov
56 ABK 3 Hok 6 wo 27 nov
Ronde 9
57 US-Uil 3 Himbuv 1

di 10 dec

58 Ruit 1 Hok 7 do 12 dec
59 Ruit 2 US-Uil 2 di 10 dec
60 Pegasus-Amstelland 3 Himbuv 3 wo 11 dec
61 Pegasus-Amstelland 4 Koeperman 1 wo 11 dec
62 ABK 2 Hok 6 wo 11 dec
63 ABK 3 Himbuv 2 wo 11 dec
Ronde 10
64 Koeperman 1 ABK 2

ma 13 jan

65 Ruit 2 ABK 3 di 14 jan
66 Hok 6 Ruit 1 ma 13 jan
67 Hok 7 Himbuv 3 ma 13 jan
68 Himbuv 2 US-Uil 3 di 14 jan
69 Pegasus-Amstelland 3 Himbuv 1 wo 15 jan
70 US-Uil 2 Pegasus-Amstelland 4 di 14 jan
Ronde 11
71 Hok 7 Himbuv 2

ma 20 jan

72 Hok 6 Koeperman 1 ma 20 jan
73 US-Uil 3 Ruit 2 di 21 jan
74 US-Uil 2 Pegasus-Amstelland 3 di 21 jan
75 Himbuv 1 Pegasus-Amstelland 4 di 21 jan
76 Himbuv 3 ABK 2 di 21 jan
77 Ruit 1 ABK 3 do 23 jan
Ronde 12
78 Himbuv 3 Hok 6

di 28 jan

79 Ruit 1 US-Uil 3 do 30 jan
80 Koeperman 1 US-Uil 2 ma 27 jan
81 Ruit 2 Pegasus-Amstelland 3 di 28 jan
82 Pegasus-Amstelland 4 Himbuv 2 wo 29 jan
83 ABK 2 Himbuv 1 wo 29 jan
84 ABK 3 Hok 7 wo 29 jan
Ronde 13 Centraal
85 US-Uil 3 Koeperman 1 Centrale afsluiting
Datum: woensdag 12 februari 2020
Aanvang: 19:30 uur
Locatie: Het Zwanenmeer, Beemsterstraat 491 te Amsterdam-Noord
86 Pegasus-Amstelland 4 Ruit 2
87 Himbuv 2 Hok 6
88 US-Uil 2 Himbuv 3
89 Pegasus-Amstelland 3 Ruit 1
90 Hok 7 ABK 2
91 Himbuv 1 ABK 3