Commissies

Acquisitie
Naam Functie Telefoonnummer E-mailadres
Ineke Wilmink 0172 445953 i.wilmink@t-mobilethuis.nl
EHBO bevoegdheid
Naam Functie Telefoonnummer E-mailadres
Janny Hodes
Joke Jochemsen
Gediplomeerde arbiters
Naam Functie Telefoonnummer E-mailadres
Bert Strack van Schijndel
Piet Stapper
Terry Noonan
Jacqueline Beckmann
Ad Koevoets
Henk Preeker
Lief en Leed
Naam Functie Telefoonnummer E-mailadres
Joke Jochemsen Contactpersoon 0172 430371 cjochemsen@wxs.nl
Netty Nieland Contactpersoon 0172-744696 nettynieland@casema.nl
Elly Rook Ondersteuning 0172-470094 rook110@kpnmail.nl
Materiaalbeheer
Naam Functie Telefoonnummer E-mailadres
Bert Strack van Schijndel Materiaalbeheer
Elly Rook Algemene ondersteuning
John van Vliet Leiding klaarzetten/opruimen
Ad Koevoets Klaarzetten
Jacob de Jong Opruimen
Jeroen Minderman Dupliceerapparaat
NBB clubwebsite
Naam Functie Telefoonnummer E-mailadres
Jacob de Jong Webmaster 0172-473902 jdadejong@gmx.net
Nieuwsbrief
Naam Functie Telefoonnummer E-mailadres
Maureen Ovink Hoofd redactie 06-21627105 m.ovink@post.com
Vacature Redactie
Prijzentafel
Naam Functie Telefoonnummer E-mailadres
Elly Rook
Truus Stoffelsma
Chris Stoffelsma
Wedstrijdcommissie
Naam Functie Telefoonnummer E-mailadres
Frieda Strack van Schijndel Voorzitter/wedstrijdleider 06-23035237 friedastrack@hotmail.com
Piet Stapper Wedstrijdleider 0172-421519 pmstapper@hotmail.com
Terry Noonan Wedstrijdleider 0172-476915 t.m.noonan@tmn2.nl
Bert Strack van Schijndel Arbitraire zaken 06-22981243 ljpstrack@kpnmail.nl
Jacqueline Beckmann Assistent wedstrijdleider 0172-897151 jacq.beckmann@gmail.com