Commissies

Commissie samenstelling externe teams
Naam Functie Telefoonnummer E-mailadres
Hein Stempels Voorzitter 070-3230892 hfc.stempels@planet.nl
Emil Broesterhuizen Lid 071-5890113 e.broes@worldonline.nl
Kees Goudswaard Lid 071-5149512 kpgoudswaard@planet.nl
Kascommissie
Naam Functie Telefoonnummer E-mailadres
Lilian Weber voorzitter 071-5897638 menlweber@planet.nl
Koos Janson Lid 071-5012200 kjanson@hetnet.nl
Peter Overes Plaatsvervangend lid 071-5172442 p.e.m.overes@i-groep.leidenuniv.nl
Prijzencommissie
Naam Functie Telefoonnummer E-mailadres
Henriƫtte van der Zwan Lid 071-5614270 hettyvanderzwan@kpnmail.nl
Marjolijn Verhaar Lid 070-5117108 mverhaar@prettel.nl
Technische commissie
Naam Functie Telefoonnummer E-mailadres
Bert Houtman Voorzitter 06-46620192 alberthoutman@casema.nl
Leen Sijpesteijn Competities 0252412465 lhsijp@xs4all.nl
Hans Duiser Materiaal 071-5894334 jaduiser@casema.nl
Ad van der Geest Inschrijvingen 0252-220403 ad.vander.geest@sogeti.nl
Peter Dekker Lid 071-5211522 peter@dekker.ws
Hans de Brieder Lid 070-3212497 hansdebrieder@casema.nl