Kroegentocht Oude Haven

Inschrijven kan uiterlijk tot vrijdag 2 februari 2018 - 12:00.


Vanaf 9.15 u. kunt u zich melden in Apartt, Blaak 4, Rotterdam. Er worden 7 rondes van 5 spellen gespeeld. Het begint om 10.30 u. en het eindigt om 17.15 u.

Tel.: 06-14657007


Datum: 03-02-2018 - 10:30
Deelnemers
1 Desiree Scheffers - Job Scheffers
2 Joop Westdijk - Jaap van Rede
3 Ella van Rede - Map Wiegers
4 Marjan Duurkoop - Anneke van Baren
5 Jolanda van Hout - Denise Baecklant
6 Ploni Nobel - Cees Nobel
7 Paul Duits - Ria van Veen
8 Frits Oudijk - Willy Oudijk
9 Henk Teunisse - Marianne Krudop
10 José van Dongen-van Cotthem - Cees van Dongen
11 Mary Jeuster - Ed van der Cammen
12 O.m.e.a van Schoonhoven van Beurden - J. Kasmaker
13 Els Roohe - Renee Schweers
14 Leny van Nieuwkerk - Joop van Nieuwkerk
15 Cathy Salzman - Maarten Stoffels
16 marianne krudop - Bella Verwaaijen
17 tim ruisendaal - Riet van Dijk
18 louise quekel - C van Bregt
19 Annemieke Poort - Gerbrand Hop
20 rita robben-agterberg - Philomeen doolaart-elias
21 wendy kloosterhof - julien michielsen
22 Ruud Leijendekkers - Peter Ekhart
23 Francine Sandijck - Marja de Koning
24 Jan Heisterborg Ratelband - Hans leijendekkers
25 Annet Windhorst - Astrid de Beukelaar
26 Han Begas - Lucia Grosmann
27 Jaap Beunke - Maria Lavertu
28 Ron Scheffer - Helma Driessen
29 Istvan Valkenburcht - Marina Valkenburcht
30 Dafydd Williams - Jacco Hop
31 Wil Feelders - Hennie van der A
32 Jaco Oomen - Jacques Oomen
33 ineke den hoed - Han van Bueren
34 Stephanie Damen - Louis de Boer
35 Eric harms - Silvia Timmerhuis
36 Yolande Schweitzer - Mark Jolly
37 Paul van Erven Dorens - Karina van Erven Dorens-van Ditzhuijzen
38 Henny Vennink-Olij - Willemien Fransen
39 Diederik Hirschel - Paul Hirschel
40 Femmy Boelaars - Gertjan Blom
41 Liesbeth Hettema-Gout - Mukta Saxena
42 Chris Westerbeek - Rob Jagroop
43 John Zuidgeest - C. Rotteveel
44 Jolanda Sels - Muriel Thijm
45 Marja de Bruijn - Kees Karsten
46 Riet Bodewes - van Ruiten - Joop van Horssen
47 Pauline Philippa - Wim Philippa
48 Ronald Halkes - Loes Janssen
49 yvonne cammelbeeck - krijn holleman
50 Lineke Schouwstra - Gina Mertens
51 Anton Molenaar - Agnes Warntjes
52 Mark Stoelinga - Damien Da'Volls
53 Piet de Groot - Henk Meulstee
54 Leontien Hoogweg - Peter Hoogweg
55 Lilian Slegtenhorst - Piet Romein
56 Jamilla Spangenberg - Emma de Ruiter
57 Jasper Williams - Emile Schols
58 Gonnie Kugel - Arjen Draisma
59 Christa Baggerman-Vermeulen - A Baggerman
60 Bonnie Harte - Thon Harte
61 Rob van de Haar - Dehly Boesveld
62 Konijnendijk - Mia Calbo
63 Ruud Wissink - Caroline de Groot
64 Herman Oost - Paula Oost
65 Jantine Hermans - Gerard Devilee
66 Truus Chrispijn - Lucy Sikma
67 Cees Bevelander - Lida Kreischer
68 Sherina Stougie - André Stougie
69 Eric van Valen - Aarnout Helmich
70 richard paalman - Mieke Lansing
71 Jan van Hoeven - Nico Kervezee
72 Judith van den Berk - Yvonne Entrop
73 Martin Harkink - Loes Kuiper
74 Harry Geelen - Rudy Visser
75 Franka van Tuil - Laurie Hermans
76 Leo Huvers - Wim Appelman
77 Johan Morsink - Wiel Senden
78 Kathleen Thysens - Philippe Volcke