Opruimschema 2018 - 2019

 Opruimschema 2018 - 2019  
       
datum    activiteit           opruimen
6 september 2018   Opwarmavond / topintegraal 1 Leonie Lokin en Bep v.d. Crommenacker
13 september 2018        competitie 1 Jo van Bakel en Jacqueline Langen
20 september 2018        competitie 2 Anneke Boonstra en Anneke IJsseldijk
27 september 2018        competitie 3 Mien van Stratum en Dinie Vlemmix
4 oktober 2018        competitie 4 Mien Janssen en Agnes Verstappen
11 oktober 2018        competitie 5 Els van de Berkmortel enThea Prinssen
18 oktober 2018        competitie 6 Nell Hoeben en Ria van der Wouw
25 oktober 2018   Topintegraal 2 Carla Otten en Franklin Kater
1 november 2018        competitie 7 Jeanne Appelo en Frans van de Broek
8 november 2018        competitie 8 Joke Beumers en Wil Kregting
15 november 2018        competitie 9 Jan van de Heuvel en Rien Zwets
22 november 2018        competitie 10 Jos van Lierop en Theanne van Lierop
29 november 2018        competitie 11 Loes Monsma en Jeanne de Vries
6 december 2018   Sinterklaasdrive Toon van der Linden en Door Klomp
13 december 2018        competitie 12 Maria Manders en Eefje Lamp
20 december 2018   Kerstdrive Gabriël Coumans en Jos Raeskin
27 december 2018   Topintegraal 3 Michel Buitenweg en Jan Lemmers
3 januari 2019   Nieuwjaarsdrive Truus van Dalen en Annie Schardijn
10 januari 2019        competitie 13 Tineke Kees en Frans Vonk
17 januari 2019        competitie 14 Bertie van den Berkmortel en Charlotte Bots
24 januari 2019        competitie 15 Franka van Hooff en Sophia Joosten
31 januari 2019   Ledenvergadering Rie Raaijmakers en Hennie Verrips
7 februari 2019        competitie 16 Nellie van de Einden en Mien de Louw
14 februari 2019        competitie 17 Jos Dollevoet en Irene Lemmers
21 februari 2019        competitie 18 Martha Maas en Pieta Verbaarschot
28 februari 2019   Topintegraal 4 Toon Aldenzee en Leny Aldenzee
7 maart 2019        competitie 19 Dora Kanters en Marina van Tuijl
14 maart 2019        competitie 20 Ad van Kessel en Dorrie Zwets
21 maart 2019        competitie 21 Toon Aldenzee en Truus Aldenzee
28 maart 2019        competitie 22 Jo van Bakel en Leen Bukkems
4 april 2019        competitie 23 Mien Franssen en Ans Gloudemans
11 april 2019        competitie 24 Peter Vlemmings en Marleen Vlemmings
18 april 2019   Paasdrive Frans van der Vorst en Maria Mikkers
25 april 2019   Topintegraal 5 Ad Kouwenberg en Wilma van Mullekom
2 mei 2019   Topintegraal 6 Frans van de Beek en Wim van de Beek
9 mei 2019        competitie 25      Toos Dielis en Hannie Krouwel
16 mei 2019        competitie 26 Tonnie van Bokhoven en Corrie van Driel
23 mei 2019        competitie 27 Jolanda Koopmans en Corine v. d. Linden
30 mei 2019   Hemelvaart/Geen bridge  
6 juni 2019        competitie 28 Piet Aldenzee en Mariet Berkers
13 juni 2019        competitie 29 Gerard Daandels en Paula Daandels
20 juni 2019        competitie 30 Ad Kouwenberg en Wilma van Mullekom
           vanaf 27-6-2019    Zomeravondbridge vrijwilligers
       
       
           5 sept. 2019   opwarmavond 2019/2020