Rooster 2018-2019

 

Rooster 2018-2019  
2018        
Datum Wedstrijd Wedstrijdleider    Arbiter 1 Arbiter 2 Zaaldienst (instructies) Agenda 
21-aug-18 Int comp 1e avond Jac Cremers Luit Maarten Harry en Gonny Vaessen  
28-aug-18 Int comp 2e avond Ton Neele Cor Joep Gerard Hamers en Riet van Vessem  
4-sep-18 Jaarverg./vrij bridge Ton Neele     Piet van Tongerlo  
11-sep-18 Int comp 3e avond Ton Neele Cor Joep Giel Pieterse  
18-sep-18 Int comp 4e avond Ton Neele Cor Joep Mieke Jacobs en Ineke vd Linden  
25-sep-18 Int comp 5e avond Ton Neele Cor Joep Theo v Brussel en Jan van Dijk  
2-okt-18 Int comp 6e avond  Ton Neele Cor Joep Bert en Thea vd Heijden  
9-okt-18 Int comp 7e avond  Jac Cremers Luit Carla Cor v d Wetering en Marijke v Dijk  
16-okt-18 Top integraal 1 Jac Cremers Luit Carla Christel en Eric Grabis  
23-okt-18 Int comp 8e avond Jac Cremers Luit Carla Harry Willems en Lex v Lieshout  
30-okt-18 Int comp 9e avond Jac Cremers Luit Carla Denise Hamann en Mieke Moller  
6-nov-18 Int comp 10e avond Martin Verheijen Jan Maarten Ad v Gerwen en Frank v Lieshout   
13-nov-18 Int comp 11e avond Martin Verheijen Jan Maarten Barteld de Ruiter en Jan de Vlieger  
20-nov-18 Int comp 12e avond Martin Verheijen Jan Maarten Joep en Josè Caers  
27-nov-18 Int comp 13e avond Martin Verheijen Jan Maarten Joost van Delft en Yde Tamminga Ton: Inschrijven 4 tal en Kerst
4-dec-18 Topintegraal 2 Martin Verheijen Cor Joep Piet van Bragt en Piet Sparreboom Ton: Inschrijven 4 tal en Kerst
11-dec-18 Int comp 14e avond Martin Verheijen Cor Joep Frien Bongers en Dirk vd Sandt Ton: Inschrijven 4 tal en Kerst
18-dec-18 Kerstdrive J. van Dijk     Antoon Bax en Ad Spaan  
25-dec-18 Geen Bridge          
2019  
Datum Wedstrijd   Wedstrijdleider   Arbiter 1 Arbiter 2 Zaaldienst (instructies)  
1-jan-19 Geen Bridge         Ton: Inschrijven Ruitenboer
8-jan-19 Int comp 15e avond Martin Verheijen Cor Joep Ab Heinen en Jos Collin  
15-jan-19 Viertallen 1e - 2e ronde Ton en Jac Luit Maarten Teus en Nancy Kooi  
22-jan-19 Viertallen 3e - 4e ronde  Ton en Jac Luit Maarten Jack Welp en Gert Jan vd Kroon  
29-jan-19 Viertallen 5e – 6e ronde  Ton en Jac Luit Maarten Jeanne Gommans en Annemarie Rothkrans Ton: Inschrijven Ruitenboer
5-feb-19 Viertallen 7e - 8e ronde Uitslag Ton en Jac Luit Maarten Carla Franssen en Hans de Leeuw  
12-feb-19 Int comp 16e avond Martin/Ton Jan Carla Peter en Magriet Mulders  
19-feb-19 Int comp 17e avond Martin/Ton Jan Carla Maarten en Noortje vd Broek  
26-feb-19 Int comp 18e avond Martin/Ton Jan Carla Niek en Ben Vermeulen Vic Spellen duplic R-boer
5-mrt-19 Carnaval Geen Bridge          
12-mrt-19

Ruitenboer

Int comp 19e avond

Martin/Ton Jan Carla Bas de La Parra en Christ v Roovert  
19-mrt-19 Int comp 20e avond Martin/Ton Cor Joep Ineke Aarts en Marijke Teeven Vic: Topintegral
26-mrt-19 Topintegraal 3 Martin/Ton Cor Joep Vic Teeven en Martin Verheijen Martin: Inschrijven Paasdrive
2-apr-19 Int comp 21e avond Martin/Ton Cor Joep Luit Kelfkens en Jac Cremers Martin: Inschrijven Paasdrive
9-apr-19 Int comp 22e avond Martin/Ton Cor Joep Ton Neele en Laurens Doornheim Martin: Inschrijven Paasdrive
16-apr-19 Paasdrive J. van Dijk Jan Maarten Bianca vd Ven en Hans de Fluiter  
23-apr-19 Int comp 23e avond Martin/Ton Jan Maarten Peter en Mieke de Kruiff  
30-apr-19 Int comp 24e avond Martin/Ton Jan Maarten Jan Beukers en Jan Vos  
7-mei-19 Int comp 25e avond Ton/Martin Jan Maarten Joke Heinen en Monique vd Berg  
14-mei-19 Top integraal 4 Ton/Martin Luit Carla Ton en Mirjam Lucassen Vic: topintegraal
21-mei-19 Int comp 26e avond Ton/Martin Luit Carla Wim en Willy Siddals  
28-mei-19 Int comp 27e avond  Ton/Martin Luit Carla Hans Bartels en Netty Heezemans  
4-jun-19 Ledenverg.+slotdrive Ton/Martin Luit Carla Piet van Tongerlo  
11-06 t/m 20-08  Zomeravond bridge  Zomerschema     Piet van Tongerlo