Horecadrive Harderwijk

Inschrijven kan uiterlijk tot woensdag 18 maart 2020 - 09:00.


 

zaterdag 18 april 2020

 

 

Programma:

 

09.45u  Ontvangst bij:

Best Western Hotel Baars

Smeepoortstraat 52

3841EJ Harderwijk

Koffie/thee bij de eerste speellocatie

 

10.30u          3 rondes bridgen in de verschillende gelegenheden

12.30u          Lunch

13.30u          4 rondes bridgen in de verschillende gelegenheden

17.00u          Prijsuitreiking/afsluiting bij Baars

 

      Kosten:

      € 45,00 per paar, incl. koffie/thee bij ontvangst, en lunch


Datum: 18-04-2020 - 10:00
Deelnemers
1 Jaap Vos - Maria Vos-Blekemolen
2 Pim Engelsman - Lyda Engelsman
3 Jenny Jintes - Feiko Jintes
4 Cobie van der Riet-Tijssen - Marianne Dissel
5 Saskia evers - Carla Van der Velden
6 Wil De vries - Jeannet Schutte
7 Harry Venema - Jaap van Dongen
8 Astrid Coerts - Dineke Thomas
9 Guus van Boven - Esther Grootnibbelink
10 Sietske Mesu - Ida Lisman
11 Frank van gorp - Luckje Terhell
12 Aaltsje de Boer - Jacob de Boer
13 Hennie Lagas - Piet Lagas
14 Frans Loth - Simone Stratingh
15 Piet Offringa - René Ottelé
16 Ine Kuijer - Els de Kroon
17 hans schuttelaar - cora schuttelaar
18 Lenneke Luijckx-Harding - Henny Cassa
19 Rita Mulder - Tieneke Prakken
20 Henk van Ouwendorp - A.L. Zeeman
21 Ilona Oudshoorn - Lia van Norel
22 Theo Mur - Peter Meijbaum
23 Tonny Appel - Wil Appel
24 E. van Rootselaar - Hendrine de Jong
25 joke Noorthoek - Anneke van Eijmeren
26 Herman Kamphuis - Tineke ter Wee-Hoogers
27 Thea van der Leeden - Janneke Odé
28 Carin van der Klip-Meder - Geertje Tijman-Wouters
29 Ans Boor - Toos Steenbergen
30 Lies Gooszen - Hanneke Steenman
31 Ineke van der Graaf - Eddy van der Graaf
32 Petra de Boer - Rob van Leeuwen
33 Jan Landman - Geke Landman-Heida
34 Rudi Tissingh - Jennie Scholtmeijer
35 Paul Saraber - Eldrith Saraber-Hooi
36 Hennie Moerenhout-v.d. Pol - Hans v.d. Hoven
37 Janneke Lely - Frits van Tilborg
38 Rob Rijnders - Gjalt van Rootselaar
39 Erik Schwarz - Wilma Dekkers
40 Trudy Verberne - Cees Bruine de Bruin
41 Hans Feenstra - Dennis Niemel
42 ad Hoogenboom - mieke versloot
43 gradus van beek - klazien van beek
44 Willem Kanits - Riet Steeman
45 Fanny Leensen - Anneke Dragt
46 Charlotte Verhoeve - Annemarie Luykx
47 Anne Marise van den Berge - Corrine van den Berge
48 Johan Kerssies - John Fengler
49 Hedwig van den Berg - Yvon van den Berg
50 Thea Smink - Petra de Looze
51 Liesbeth van Dongen - Evie Sipkes
52 Jannette van der Ham-Koekoek - annellie van halm
53 Annie Soppe - Sandrien Volgers
54 Nelly van der Heijden - Gerry Levels
55 Timo van den Akker - Elly van den Akker
56 Cor van der Linden - Jenny van der Linden
57 Gerrie Zweers - Aad Breugem
58 Rien Los - Anneth Leenhouts
59 Geerling Petersen - Margreet Traa
60 Greetje Pince van der Aa - Ank Bos
61 paul marchand - marianne marchand
62 Jeannette Mulder - Jaap mulder
63 Ellen Roeper - Joke Arthur-Hamhuis
64 Piet Jongerius - Tiny Jongerius-Kuipers
65 Rija Meijer - Fokje Oldenziel
66 Evelien Woltil - Betty Kuiper
67 Joke Vossebeld - Tiny Lowie
68 Jans Inberg - Henny Kleermaker
69 Han Begas - Lucia Grosmann
70 Marjan Vinders - Harry Donderwinkel
71 Adri van de Braak - Jan Mol
72 Ane wijngaarden - Wout Bense
73 Marjolijn Bouwhuis - Ingrid Hummel
74 Greet Koning - Truus de Jonge
75 gerda klaassen - ing smink
76 Jeanette de Wit-Kraan - Ben de Wit
77 Hetty Bouwland - Gonda Oomen
78 Gerrit Bouwland - Karel Snabel
79 Rob Murris - Jan Smit
80 Janny Bruinink - Gerrie Kooyman-Tromp
81 Els van der Hoeven - Suzanne van Barneveld
82 Ada Groeneveld - Anneke Huisman
83 Geron Benckhuijsen - Jacqueline Benckhuijsen-Bruinsma
84 Arthur Volgers - Rina Volgers-van Diermen
85 Ko Oudhof - Geertjen Oudhof-Hop
86 Anton de Greef - Tineke Klinkenberg
87 Beert Kleermaker - Henk van Beek
88 ellie kippersluis - van de velden
89 Rein de Jong - Gerda Bagerman
90 Gerda van het Goor - Lida van Kralingen-Kroese
91 Hilco Mijnheer - Ge Mijnheer
92 Robert van Hees - Tom Dueck
93 Heijo Stenekes - Anny Stenekes- Vermeulen
94 A. Smink - Henk Klaassen
95 Aly Radt- vd Pol - Margriet van der Wee
96 Martha van der Vliet - Titia Klaasing
97 mieke blixt - Ina Schipper
98 Tienke Slaman - Elly Roos
99 Jeannette Verhaar - Emmy Tadema
100 Annemarie Koopman - Caroline Brouwer-Arts
101 Truus Defourny - Ellen Snijder
102 Eefje van ‘t Veld - Gerda Simmelink
103 Henny Epe - Janni Stempels
104 Henk Thomas - Jan de Beer
105 Peter Bunschoten - Nog niet bekend