Bericht van de wedstrijdleider Aad van Rijsewijk over competitieronde 1 seizoen 2019-2020
Geplaatst op dinsdag 27 augustus 2019 - 20:42

Indeling van de lijnen competitieronde 1 seizoen 2019-2020

 

Lijn Paar Paarnamen
A 1 Anna Heezen & Nel Jansen
A 2 Anneke van der Meulen & Tiny de Theye-de Brouwer
A 3 Arij Dijkshoorn & Kees Vader
A 4 Carien Kemink & Toos van Strien
A 5 Elisabeth Bronnewasser-Pröls & Fransje van Paassen-van der Bijl
A 6 Esmeralda Bastiaanse & Judith Brusse
A 7 Ger van den Bosch & Carla van der Goes
A 8 Gisela Ipenburg-Dahmen & Henk van Velzen
A 9 Henk Donkersloot & Aad van Rijsewijk
A 10 Henny Bakker & Willem Both
A 11 Ineke Kock & Nel van Oeveren
A 12 Isabella de Raad-Hozeman & Els de Haan
A 13 Joke Blijleven-van Dorp & Carin van der Holst-van Eck
A 14 Marees von Hinke Kessler & Rina Lakerveld
A 15 Martin Vermeulen & Ineke Vermeulen-Groeneveld
A 16 Ria van Draanen-Verboom & Ineke Kriesch
A 17 Yvonne van Veen & Ellen Vugts
     
Lijn Paar Paarnamen
B 1 Ada Reijmer & Fiet Vis
B 2 Anneke  Blok & Frans Tieben
B 3 Anneke de Bruin & Elly Pols
B 4 Els Berkel & Hèlen Toutenburg
B 5 Gerda Boks & Jacques de Vilder
B 6 Gerda Buijtenhek & Astrid de Jong
B 7 Henk de Jongste & Nel Zonneveld-de Baat
B 8 Joke Janse & Jolanda Sels
B 9 Lenie Heesemans-van Noordt & Henny Sebrechts
B 10 Lenie van Dorp & Ria Koks-Bentvelzen
B 11 Nel Bot-Bakker & Carolien Stouthandel
B 12 Paul Huizinga & Luc Klink
B 13 Ria Brandt & André Hoving
B 14 Theo Hoogendijk & Annie Vermeulen
B 15 Theo van Veelen & Liesbeth van Vliet-Poiesz
B 16 Truus Adams-Willemse & Wim Willemse
B 17 Wil Boer & Willeke Boer
B 18 Wim van Paassen & Chris Sitskoorn
     
Lijn Paar Paarnamen
C 1 Anneke Bottemanne & Corrie Vredebregt
C 2 Anneke van der Linden-Redelijk & Cock de Raay
C 3 Ans van Oosterhout & Coby Stork-Vuijk
C 4 Atie Oostveen & Thea Tuitel
C 5 Cobie de Korte-van 't Hoog & Helga de Waal
C 6 Hillie van Aperen & Brigitte Coolen
C 7 Irene Ditiecher & Ingrid Radema
C 8 Jan Andriessen & Emmy Knoester
C 9 Jan Cornelis Heisterborg Ratelband & Hans Leijendekkers
C 10 Kees Langeveld & Loek Langeveld
C 11 Koen Smalbeek & Martha Smalbeek
C 12 Mieke Graumans & Fred Graumans
C 13 Nel Koole-Sonneveld & Trudy Smit-Jaspers
C 14 Nel Lamers- Lange & Corry Martinus
C 15 Pim Osinga & Diny Osinga-Hage
C 16 Rien Klink & Anton Meijer
C 17 Thea Barends-Uland & Mitchel Vermaat