Commissies

Commissie Lief & Leed
Naam Functie Telefoonnummer E-mailadres
Marianne de Blieck 010-5918904 mblieck@xs4all.nl
Riet Mahieu 010-5915708 h.mahieu@kpnplanet.nl
Evenementencommissie
Naam Functie Telefoonnummer E-mailadres
Gerbrand Mulder Voorzitter 010-5915272 gdmulder@kabelfoon.nl
Cees Los Lid 010-7851100 cejalos@telfort.nl
Protest Comite
Naam Functie Telefoonnummer E-mailadres
Aad Broeren Lid
Technische Commissie
Naam Functie Telefoonnummer E-mailadres
Jaap Denkers Wedstrijdleider Maandag 06-15285362 jaap.denkers@gmail.com
Arnold van Dijk Wedstrijdleider Donderdag (met Rob van Elst) 015-3808921 adijk@kabelfoon.nl
Rob van Elst Voorzitter TC 06-23268109 rowil@kabelfoon.nl
Ben Giffard Lid 06-39870425 bmgiffard@gmail.com